Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tömegközl...

Miért van az, hogy a tömegközlekedési eszközökön, meg úgy általában ha az öregasszonyoknak valami nem tetszik, akkor ahelyett, hogy az ember szemébe mondanák, elkezdenek jó hangosan panaszkodni a barátnőjüknek?

Figyelt kérdés
Példa: ha ülök egy rahedli cuccal, és áll egy öregasszony, akkor elkezd félhangosan karattyolni a barátnőjének, hogy ezek a mai fiatalok nem adják át a helyüket, stb. Bármi bajuk van, azt nem mernék a szemembe mondani, ahhoz már nincs elég gerincük, csak ahhoz, hogy elkezdjenek karattyolni a másik vén tyúknak. Szerencsére velem nem történt ez meg túl sokszor, de ha ilyet látok, mindig felmegy bennem a pumpa, mert k*rvára idegesít az almusziságuk, gyűlölöm ezt az alattomos női célozgatást. Ha valami van, mondják az ember szemébe, ha meg nincs merszük, akkor fogják be a szájukat.
2012. ápr. 12. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A kádár korszak termékei, ennyi az egész, ez ugyan így igaz a tanárokra is.
2012. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te magad is írtad, nem merik a szemedbe mondani. Érvényesíteni akarják az akaratukat, de nem mernek emiatt összetűzésbe kerülni. Bár okkal.
2012. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pistike ülve utazik a villamoson. Odamegy egy idős asszony a szatyrával - majdnem a lábára teszi -, és bár nem szól semmit, de elég egyértelműen jelzi, hogy szeretné megkapni Pistike ülőhelyét.

Mire Pistike:

- Néni, fáj a lába?

- Igen, kisfiam, fáj.

- És a néni, amikor fiatal volt, mindig átadta a helyét az idősebbeknek?

- Igen, kisfiam, mindig!

- NA LÁTJA, AZÉRT FÁJ!!! :D :D

2012. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig nem tapasztaltam. Viszont az zavar, hogy valahogy engem az ilyen öregasszonyok midnig kinéznek, villamoson, megállóban, mosdóban, McDonaldsban, mindenhol, és nekem mondják el a problémáikat, hogy fáj a lábuk, a bátyjuk kórházba került, újra kell festeni a hajukat, ésatöbbi. Nem tudom, miért vagyok nekik ennyire szimpatikus nekik :D

Amúgy az ilyen konfliktusok kezelésére, kapásból nem ülök le metrón, villamoson, buszon és HÉV-en pedig szinte mindig van több üre shely, hogy ne kelljen panaszkodni, hogy nem adjuk át a helyünket. Szerintem ez a legegyszerűbb megoldás, és elkerülöd.

2012. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!