Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember fejéről lehet látni,...

Az ember fejéről lehet látni, hogy rossz tulajdonságai vannak, még mielőtt megszólalna?

Figyelt kérdés

Persze van olyan, hogy nem szimpatikus valaki. Van olyan, aki sokaknak nem szimpatikus már első látásra. Mi okozhatja?

Van ilyen színésznő is, aki amúgy egy rendes ember, az útját keresi, mint a nagy átlag, de kicsit nagy szájú. Ő például rengeteg embernek ellenszenves, pedig nem ismerik.


2013. júl. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a színésznőt a nagy szája miatt utálhatják!

Szerintem attól hogy valaki színésznő,feltétlenül nem kell szeretni,és nem biztos hogy mindenkinek kellene.Jó mi pasik lehet hogy megdugnánk,de ennyinél meg is állna a történet ha belsőleg nincs rendben.

A külső sokat árul el a belsőről,erre van kimondott szakterület is,de aki sok embert ismer és megfigyeli őket ,benne reflex szerűen tárolódnak az apróságok a tudatalattiban.

És nem csak a fej árulkodó,hanem az öltözködés,mozdulatok stb...

2013. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek általában látszik a szemén, ha rossz ember, illetve az is, ha egy becsületes, jó ember.
2013. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi van azzal, akinek nincs ellenséges tekintete, mert tényleg nem rossz ember, meg sem szólal és mégis ellenszenves a többségnek? Nem lehet, hogy mégis van olyan, hogy "tenyérbemászó fej" ?
2013. júl. 16. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lenne olyan hogy tenyérbemászó fej.
2013. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy különösebb okot nem ad rá, mégis elfordulnak tőle még mielőtt megszólalna.
2013. júl. 16. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Akad, de ha emiatt többnyire inkább haragos, semmint szomorú, akkor van rá elég jó esély, hogy nem alaptalan. Ha tényleg ismersz olyat, aki ártatlan bárányka, és a busómaszk feje miatt mindenki elrohan sikítva, ha meglátja, de ő még a legyet is csak kiterelni szokta a konyhából, akkor hozz össze vele, mesén kívül sose hallottam hasonlóról.
2013. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem ronda egyébként, mondjuk nem is szép.

De nem is ez a fő gond, inkább sugároz valamit ha nevet, ha nem, ami visszataszító.

2013. júl. 17. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!