Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet ez ellen tenni?

Lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
21 éves múltam de borzasztó gyáva vagyok. Mindentől pánikrohamot kapok, pedig józan ésszel tudom, hogy nincs okom rá. A liftban, a vízparton, a fürdőkádban (víziszonyom van elég durván), túrázás közben. Gyerekként anyukám nagyon féltett mindetől, szinte mindig csak azt mondogatta, hogy erre nem vagyok képes, erre vagyok hülye. Még most is van, hogy azt mondja hogy amilyen hülye vagyok belefulladnék egy gyerekmedencébe is. (Strandra szerettem volna menni a párommal). Az ilyesmik olyan rosszul tudnak esni. Hogy tudnám bebizonyítani, hogy nem vagyok egy lúzer?

2013. júl. 17. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
csak ennyit mondok: "Nem vagyunk mások, csupán gondolataink eredménye."
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amikor pánikolsz, mindig gondold végig hogy például a vízben ahol leér a lábad biztonságban vagy, nem tudsz megfulladni, vagy amikor a liftben vagy gondolj valami szépre. Vagy ha pánikolsz akkor jusson eszedbe hogy bizonyítanod kell hogy nem vagy lúzer. Ha nem működik menj el orvoshoz, majd ő segít.
2013. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!