Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alkoholtól volt másnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkoholtól volt másnap hányingerem vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

a barátommal kb 1 hete voltunk utoljára együtt, védekezdtünk (óvszerrel) de elég parázós vagyok, nem láttuk hogy lett volna bármi hiba rajta vagy valami.. tegnap voltam egy kisebb házi buliba ahol ittunk, de keveset ittam, 1 pohár vodka narancsot, meg 1 pohár whisky colát, meg pár korty sima vodkát, de ez semmi nem volt, szóval még csak spicces sem lettem tőle nemhogy még részeg.. de mire hazaértem és lefeküdtem , reggelre nagyon hány ingerem volt, még most is kicsit, meg elég rosszul éreztem magam.. és nemtudom hogy ez most az alkoholtól volt-e mert általában nem szokott ilyen lenni vagy a gumival történt valami csak nem vettük észre:S lehet kicsit túl reagálom,és feleslegesen aggódom

normális válaszokat pls



2013. júl. 14. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Aktus után, ha valaki terhes lesz, 1 héttel még semmilyen tünet nincs, vagyis hányinger.

A hányinger a terhesség 7. hete körül szokott jelentkezni. Tulajdonképpen akkor már rég kimaradt a menzesz.

2013. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, kimaradt egy sem szó. Tehát hányinger sem jelentkezik még aktus után 1 héttel.
2013. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aktus után leghamarabb 2 héttel tud kimutatni a terhességi teszt bármit is - és ez előtt sem orvos, sem a kérdéses kismama nem észlel semmit, azt tegyük hozzá. Ahogy az előttem író is mondta, a reggeli rosszullétek a 6-7. hét táján jelentkeznek, már, ha jelentkeznek.
2013. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!