Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le a 12-14 éves...

Miért nézik le a 12-14 éves fiatalokat? Azt hiszik, hogy buták? Az idegesít a legjobban, amikor pisisnek nézik, csak mert annyi, amennyi.

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Az itt feltett kérdéseik alapján nem hisszük, tudjuk...
2013. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az életkoruk miatt nézik le őket, hanem a viselkedésük miatt, és szerintem nem általában mindenkit lenéznek, hanem csak azokat, akik valami miatt rászolgáltak, sose kell általánosítani
2013. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

12 évesen én is ezt gondoltam. Képes voltam normálisan elbeszélgetni sokkal idősebbekkel, rá se jöttek, hány éves vagyok, amíg nem mondtam. Ideges voltam, amiért nem vettek komolyan, ha elmondtam a koromat.

Most se vagyok sokkal idősebb, de már értem, miért viselkedtek így.

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__46154..


Csak nézd meg az itt tanyázó retardáltakat. Az egyik ráadásul állítólag 14!


És akkor a Youtube-os kommentekről, a közösségi portálokon tanúsított viselkedésükről ne is beszéljünk!



15/f

2013. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs élettapasztalatuk (az nem elég, hogy kitűnő tanuló valaki). Mi is voltunk ennyi idősek, ebben a korban én is azt hittem hogy érett felnőtt nő vagyok és az én s...ggemből süt a nap, de utólag belegondolva nagy butaságokat mondtam.
2013. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Nem véletlenül. Azért, mevrt a mostani 12 14 évesek úgy viselkednek.
2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azert vannak kivetelek is es ti erre nem gondoltok, nektek midenki ugyanolyan hlye ebben a korban...
2013. júl. 23. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy hülyék lennétek. Csak tapasztalatlanok. Én ennyi idősen előadtam otthon a nagy világmegváltó tervemet, őszintén szólva kissé hülyének is néztem a szüleimet hogy nem képesek megérteni, anyukám csak hümmögött, hogy nem úgy van az.

Utólag belegondolva akkora marhaság volt mint egy ház, mert nem voltam tisztában az adózási és a törvényi háttérrel. Ennyi idősen persze nem is lett volna elvárható tőlem, nem arról volt szó, hogy síkhülye voltam, hanem egyszerűen tapasztalatlan.


Nekem még régebben az egyik gyerekem mondta, hogy a hajléktalanok problémája egyszerűen megoldható. Az összekoldult kis pénzből vesznek hangszert (cselló, hegedű), megtanulnak rajta játszani, amikor meg kiállnak zenélni akkor sokkal több pénzt kapnak, ebből meg vesznek egy házat. Hajléktalan kérdés hopp megoldva.

Hülyeség? Igen, egy kis óvodás így látja a világot. De aki már tapasztaltabb felnőtt, annak a ti világnézetetek, megoldásaitok egy-egy problémára hasonló kis butaság. Jó, lehet hogy a valósághoz közelebb van mint az, hogy az alkoholista hajléktalanok kamarazenekart alakítanak az aluljáróban, de akkor is még csak egy csacsiság.


Néha jó akár ismeretlen tinikkel is itt megvitatni egy-egy problémát mert esetleg érthetőbb lesz, hogy az én hasonló korú gyerekem mit miért csinál, vagy elmondja, hogy anyukája mit csinált a hisztis kisöccsével és jó tippet ad egy anyukának, aki szenved a dackorszakos gyerekével. De amikor "én tudom a legjobban és mindenki más hülye" stílusban kioktat úgy felnőtteket, hogy közben látszik, hogy fogalma sincs az egészről, akkor mi sem fogjuk vissza magunkat, hogy helyretegyük.

2013. júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is átérzem ezt. Sosem viselkedtem úgy, mint a többség, sosem cigiztem/füveztem/ittam, sőt undorodom tőlük, nem járok plázába, nem viselkedek úgy mint egy prostituált.

Értem én, hogy nincsen élettapasztalatunk, de egyes idősebb emberek azt hiszik, hogy ők annyira különbek lennének nálnunk. Ezt nem sértésnek írom, akinek nem inge, ne vegye magára...

13/L

2013. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!