Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a felszínes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a felszínes, átb. szós lányokat fogom ki? Ennyire balek lennék? Legutóbb pl kiderült, hogy a lány a pénzem miatt van velem, előtte kifogtam egy olyat, aki kb fűvel-fával, mint utólag kiderült.

Figyelt kérdés
És nem, nem túlzom el, ez csak a legutóbbi 2 kapcsolatom. Mi történt? 28 vagyok, már rég házasnak kellene lennem, ez oké, de még mindig az igazit keresem. Ennyire esélytelen lenne ilyen korban?
2011. júl. 9. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Törődj bele, hogy a kor haladtával egyre inkább pénzorientált nőkkel találkozol majd. Akkor má nincsenek ott a szülők, muszáj fogni egy palit aki pénzeli.
2011. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy esélytelen. Olyan nem létezik. Én hiszek abban, hogy a sors igenis létezik, és semmi sem történik véletlenül. Ezek mind kellenek ahhoz, hogy később olyan párt találj, aki tökéletes lesz számodra.

28 éves vagy, előtted az életed.

Tudom, hogy nagyon fontos, hogy legyen valakid, hogy szeressenek, támogassanak, de ne a múltba nézz. Azon már nem változtathatsz!

Mindig előre! Mosolyogj, légy vidám. Az bevonzza a kedves, normális, hűséges, és nem pénzes csajokat. Nem hiszem, hogy ki kéne építened magadban azt az érzéket, amivel kiszűröd ezeket a hölgyeket, mert ha jön "az igazi", akkor (azt szokták mondani, hogy) érezni fogod. Tudom közhely, de állítólag így van.


Szurkolok, hogy megtaláld a boldogságod! A házasság pedig megvár, semmit se siettesd, csak legyél boldog. Ez a legfontosabb.


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

helyesbítés:


"nem pénzes csajokat" helyett 'pénzre éhes csajokat'

2011. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 .Daniel. ***** válasza:
Utolsó dobtam egy zöldet.
2011. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 .Daniel. ***** válasza:
előtti :)
2011. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem a zöldekért csinálom, hanem mert szeretem ha az emberek boldogok. És mások életén sokkal könnyebben segítek mint a sajátomon. De azért köszi.


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez kedves volt:) A vidámság magabiztossá tesz, ez tény:) nem mellesleg boldoggá is..


Az a gond, ha az ember egy kedves, normális, átlagos lányra vágyna, akinek nem az számít, hogy milyen állásod van, milyen kocsid, lakásod.. akkor nehéz dolgunk van.


És ha megsejtik, hogy minden stimmel veled, a fentiekkel is, a számító lánykák is el tudják játszani ám a szendeszüzet:)


Úgy szeretném már érezni ezt az érzést, hogy igen, ő az igazi.. Mindenki csak mondja, hogy maaaajd megtudod.. de én türelmetlen vagyok:)

2011. júl. 9. 22:26
 8/16 anonim ***** válasza:

Türelem.... Nagyon nehéz dolog. Megtartani a türelmed, és kitartónak lenni, a csalódások után is mosolyogni, és pozitívan tekinteni előre.


Lehet hogy a lányok számítók...

Nekünk nőknek azzal kell megszenvednünk, hogy "minden pasi csak a szexet akarja".


Persze tudom, hogy nem így van, mégis ez a sztereotípia. De ha találok magamnak egy olyan férfit, aki nem ilyen, másképp fogom gondolni.

Így leszel ezzel te is, amikor egy nem pénzre éhes, őszinte kedves lány lesz a párod.


Ne add fel, aki feladja, sehova sem jut az életben.


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs feladni!:) Nem élek a múltban sem, sőt, nem érzem azt, hogy a kudarcok megviseltek volna.. mégis, nem akarom, hogy a következő is ugyanígy végződjön.


A szexre visszatérve, roppant fontos számomra.. de kb ugyanolyan fontos az is, hogy akit szeretek, ugyanúgy igényelje azt, hogy mikor fogjuk egymás kezét, csendben nézzük egymást.. ez a csend beszéljen, ne kelljenek szavak sem. Vagy csak egyszerűen érezzük egymás érintéséből, hogy igen, ő rám vágyik és én őrá..

2011. júl. 9. 22:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Öhm... Én egy szóval sem mondtam, hogy a szex nem fontos. Az is alapja egy kapcsolatnak, és ugyanolyan fontos, mint a szeretet, az őszinteség. A testi kontaktus kell, hogy minden szempontból kielégítsétek egymást. Lelkileg testileg. :)


Minden menni fog, csak hinni kell benne :))


Keep smilin'!


20/L

2011. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!