Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok a rasszista...

Miért ilyen sok a rasszista és szemét ember?

Figyelt kérdés

Párom sötét bőrű, Európán kívüli én pedig hófehér vagyok. Mikor megyünk az utcán mindenki megbámul minket, sokan nekem is beszólnak, hogy miért vagyok "olyannal" együtt és biztos csak a lenti adottságai miatt a párom... ezért ribinek, lotyónak és minden nem szép dolognak neveznek :( és a páromnak is beszólogatnak :( szóval a többség szemétkedik velünk , de mégis miért? Nem ismernek egyikünket sem, nem tudják mi van mögöttünk, mit éltünk át...egyszóval semmit, mégis csak úgy dobálóznak a sértésekkel

köszönöm a választ


2013. júl. 24. 18:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
40%
Miután a fehérek évtizedeken át rabszolgaként használták ōket még jó hogy nincsenek oda értünk... Mi kezdtük el a megkülönböztetést
2013. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az ő hazájában is ugyanezt kapnánk, szóval nem megoldás. Így majd ha befejezzük az egyetemet elköltözünk egy barátságosabb helyre, mert itt nem tudunk tovább élni.
2013. júl. 24. 20:07
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
baumate98: látod-látod, a rasszizmusra mindig van indok.
2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
70%

"Miután a fehérek évtizedeken át rabszolgaként használták ōket még jó hogy nincsenek oda értünk."


Értünk? Magyarországon nem voltak fekete rabszolgák. Vagy általánosítasz, és elfogadhatónak tartod, hogy feketék gyűlöljék a fehéreket a bőrszínük miatt? Ez a rasszizmus, ráadásul nálad valamilyen furcsa öngyűlölettel is keveredik, úgy tűnik.

2013. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nehogy veszekedni kezdjetek ezen!
2013. júl. 24. 20:17
 26/36 anonim ***** válasza:
58%

>ha befejezzük az egyetemet elköltözünk egy barátságosabb helyre


Azon gondolkozom, hol vannak "barátságos helyek" a világban, de egyelőre nem nagyon ugrik be semmi..

2013. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem mondtam hogy elfogadható,mindössze annyit hogy nekik legalább indokuk van rá... Rasszistának meg nem vallom magam
2013. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegyik válaszból jöttem rá, melyik vicc, melyik a komoly. Azért derültem egyet, kettőt, köszi!

Kérdező! Te meg ne foglalkozz másokkal. Megszólják a tetováltakat, a melegeket, újabban a dohányosok is a nép ellenségei. Párodat a bőrszíne miatt. Nála ez aktuális, és ennyi.

Csomagolást gondold meg, azért nem lenne jó valahol a második, harmadik asszonynak lenni.

2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
39%
Ez a magyar csak magyarral hozzá állás érdekes... nem vagyunk mi kutyák, hogy a jó vér vonal érdeke szerint pároztassanak minket.
2013. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj cica az a rohadt nagy rasszizmus hogy amíg Magyarországon egy néger akármerre sétálhat különösebb inzultus nélkül addig te be se teheted a lábad egy négerek lakta városba / utcába fehér nőként mert elkapnak és kirabolnak, megerőszakolnak. És most mindegy hogy fekete-afrikáról beszélünk vagy a nagyonfejlett usáról, sok néger mindenhol gettót alkot, és nem tűr meg maga mellett semmilyen más embert.


Ők az igazi rasszisták.

2013. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!