Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul a magyar ember?

Miért bámul a magyar ember?

Figyelt kérdés
Néha kifejezetten zavar mikor megbámulnak az emberek. Főleg az idősebb és a nagyon fiatal korosztály olyan hogy "néz mint borjú az új kapura". Nemcsak engem, mást is. Ha olyanom van vissza szoktam bámulni, ekkor egy idő után látszik hogy rájön hogy nem kéne bámulni és zavarodottan elfordulnak. Külföldön ahol jártam nem tapasztaltam ilyet.
2013. júl. 25. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ezt én is észrevettem, de inkább vidéken. Szerintem azért, mert vizslatják, hogy nem-e ismerős közeledik. Pesten viszont ilyet nem tapasztaltam.
2013. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy az bámul, aki nagyon ráér. Akinek megvannak a napi dolgai az nem ér rá ilyenekre.
2013. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, a kutyát sétáltató idős nénike a csúcs, vagy az autóból kifele (oldalra) néző sofőr. De röhögnék ha egyszer ilyenkor nekimenne valaminek:)
2013. júl. 25. 11:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Ismerős.. de én ezt tapasztalom külföldön is :P De amúgy tényleg igaz az, hogy csak azok bámulnak, akik nagyon ráérnek.. nincs jobb dolguk ><
2013. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sztem is a magyarokra jellemző inkább,én is úgy vettem észre. Kül én is azt szoktam csinálni,mikor már annyira feltünően néz,h nem lehet nem foglalkozni vele,akkor ránézek és addig nézem,amig ő is. Ez hatásos szokott lenni,észre veszik magukat.
2013. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Azért van az ember szeme hogy nézelődjön. Az emberek el szoktak bambulni. Főleg mikor valami monoton dolgot csinálnak. Úristen de mekkora probléma ez...
2013. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, valahova ki kell "nézni" a fejből. De amikor úgy méricskélnek mintha rosszban sántikálnék na az már sok. Szerintem tök átlagos kinézetű pasi vagyok.
2013. júl. 25. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki Pesten nem találkozott még a problémával, az nem BKV-val jár.
2013. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én utálom, mikor bámulnak az emberek.. és ez sajnos gyakran megtörténik. De én még nem alkalmaztam eddig azt, hogy visszabámuljak, helyette úgy teszek mindig, mintha nem is tűnne fel, hogy bámulnak.


De lehet azt kéne csinálnom és akkor befejeznék.

2013. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 csokipofa válasza:
90%

Én szeretek embereket bámulni utazás közben.

Azon filozóm hogy vajon kik lehetnek, eljátszom a gondolattal hogy lehet hogy egy bérgyilkos vagy terrorista stb. :D

2013. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!