Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámul a magyar ember?

Miért bámul a magyar ember?

Figyelt kérdés
Néha kifejezetten zavar mikor megbámulnak az emberek. Főleg az idősebb és a nagyon fiatal korosztály olyan hogy "néz mint borjú az új kapura". Nemcsak engem, mást is. Ha olyanom van vissza szoktam bámulni, ekkor egy idő után látszik hogy rájön hogy nem kéne bámulni és zavarodottan elfordulnak. Külföldön ahol jártam nem tapasztaltam ilyet.
2013. júl. 25. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nagyobb városokban nem szoktam ezt tapasztalni, viszont faluhelyen annál inkább. Sőt, a kedvencem az, amikor elmennek a házunk előtt és bámészkodnak befelé az udvarba.
2013. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Még a buszmegállóban váró emberek jutottak eszembe. Mész előttük autóval vagy gyalog, 90% néz és örül hogy van mit:)
2013. júl. 25. 18:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem elég sokan néznek.:(

Rohadtul idegesítő mikor állok a buszmegállóban és mikor kocsival jönnek-mennek és annyira mégbámulnak,utánnam fordulnak főleg pasik.

Van hogy a buszon is percekig bámulnak egyenesen a szemembe,na hát akkor tényleg frászt kapok.

Egyik barátnőm mikor őt bámulják beszokott szólni hogy:

Mi van mit nézel nincs tévéd?

16/L

2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez egyeltalán nem zavar. Sőt, ha nem fintorogva néznek, akkor bóknak veszem. Azt utálom, mikor a 60 éves frigid pcsák, feszülős ruhában, napszemüvegben, húzott szájjal néznek. Ha nem tetszik a stílusom, akkor mi a herének bámul?

Ez külföldön is így van, és ez szerintem teljesen rendben van. Rosszul érezném magam, ha kimennék az utcára, és azt látnám, hogy mindenki átnéz a másikon.

2013. júl. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elég idegesítő,egy 11000-es városban is ez megy,ahol élek,de még befelé az autóba is bambulnak.(vagy a kocsit,nem tudom,elég kedvelt márka,nem én vezetem)Főleg estefelé.Utálok itt bárhova menni,főleg tavasztól őszig.Nem bírom az idegeneket itt,furcsa negatív energia árad a nagyrészéből.A lenéző tekintetű fiatal nőket meg le tudnám ütni,nem vagyok egy tömegr@banc külsőre se,inkább érdekes állítólag...most kitomboltam magam.Köszönöm a lehetőséget gyakorikerdesek.hu!

26L

2013. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!