Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélitek a tetovált nőket?

Elítélitek a tetovált nőket?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

Szerintem nincs semmi baj velük.


Az viszont jobb ha kevesebb,kisebb tetoválás van rajta.

16/L

2013. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mennyire van "kidekorálva" a tetoválásokkal.

ha csak egy pici van neki a bokájánaz még elmegy de ha mindene tele van ijen tekókkal az már gusztustalan szerintem

2013. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Hát az olyanok nem tetszenek, amikor rá van tetoválva béna betűkkel valakire, hogy : MARI, vagy GÉZA.

De ezektől eltekintve nekem nagyon tetszenek a tetovált nők, szexinek tartom őket.

2013. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is erdekelne... egesz karosat szeretnek varratni
2013. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nem, az ő teste, csak én még szépen tetovált nőt nem láttam.


Egy kisportolt férfitesten még jól is mutat egy igényes tetoválás, még akkor is ha nagyobb. A lányok viszont vagy valami igénytelen képet varratnak magukra ami olyan r..ibancrendszámos vagy ami futószalagon végzett tucatmeló, vagy úgy televarratják magukat össze-vissza, hogy olyanok, mint egy elbaltázott hirdetőoszlop.


Szóval én nem ítélem el őket, csak nem tetszik.

2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Nem ítélem el, de nem tetszik, ha nagy felületen borítja a testét tetoválás. Egyébként teljesen szubjektív.
2013. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem ítélem el őket. Csak simán undorodok tőlük...
2013. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon függ attól, hogy mi a minta és ki hogyan viseli.


A munkahelyemen van egy vörös hajú csajszi, mindkét karja ki van varrva. De igényesen (nem nonfiguratív és társai, hanem valami realista jellegű ábracsoport - gondolom neki jelentenek valamit, de nem volt még lehetőségem megnézegetni alaposabban) van megcsinálva és szerintem illik hozzá.

A ribirendszám nekem sem tetszik, de a manapság nagyon divatos csillag, madarak vagy a csukló belső felére felvarrt motivációs idézet sem oké szerintem.


Szóval oké a tetoválás, amíg valami tényleg a személyhez illő/kapcsolódó dolog kerül a bőrére, lehetőleg jó minőségben és tiszta helyen.

Viszont szerintem nem "szükséges": két egypetéjű iker, azaz teljesen azonos kinézetű lány közül lehet a tetoválatlannak kezdenék udvarolni.

2013. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
64%
Egy igényes tetoválás, olyan mint egy művészi kép. Ha van mondanivalója és jelent is valamit a viselőjének, akkor szerintem teljesen elfogadható. De az ún. "r*bancrendszám" és a hasonló semmitmondó társai szerintem kiábrándítóan hatnak, akárki is viseli őket.
2013. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mindig is tetszettek a tetkók.
2013. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!