Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek sanyarú sorsa van,...

Akinek sanyarú sorsa van, miért veri olyan büszkén a mellét?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársam is ilyen. Szerinte kijár neki a hatalmas tisztelet, mert ő 22 évesen már annyi mindenen keresztül ment.

De miért kell ezzel annyira dicsekedni? Most akinek könnyebb az élete, az csókoljon neki lábat??

Aki sok nehézségen keresztül megy, nem szerény lesz inkább?



2013. júl. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A szájhősök csinálják ezt többnyire!Aki valóban sok mindenen keresztül ment, az nem veri a mellét.Többféle oka is lehet ennek, egyrészt kialakul benne egyfajta megértés, empátia, vagy épp szégyelli, hogy annyi baja volt már, nem panaszkodik szívesen.Egyszóval rájön, hogy a baj nem büszkeség és nem lesz tőle sem jobb, sem rosszabb.Inkább ha már szóba hozza, segítő szándékkal beszél róla másnak, hogy ne kerüljön hasonló helyzetbe.
2013. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezek az emberek úgy állítják be magukat, hogy ők már mennyivel érettebbek és tapasztaltabbak.
2013. júl. 26. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hány ilyen emberrel találkoztam már...ezekkel nem lehet mit csinálni. Én azt vettem észre, hogy egész karriert akarnak maguknak felállítani szerencsétlenségből. Volt egy barátnőm, ő állandóan panaszkodott, mindig őt kellett sajnálni, 0-24-ig más témája se volt, csak a panaszkodás, hogy neki milyen rossz. Egyszer próbáltam alul múlni, de nem sikerült. Amikor meg összevesztünk, akkor jött azzal, hogy ő jobban vágja az életet, mint én blabla...
2013. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez is tipikus dumájuk, hogy ők mennyire vágják az életet.
2013. júl. 26. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyennek mondd meg, hogy őszintén sajnálod, hogy ekkora szerencsétlen.Hátha elmegy a kedve.
2013. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!