Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesítenek fel...

Csak engem idegesítenek fel az ilyen minden buliban ott vagyok típusú kamu-csajok? És mit éreznek ilyenkor mikor nagy büszkén sétálgatnak egy buliban? Nevetséges! :D

Figyelt kérdés
Egyes lányok teljesen ki vannak magukkal hogy ők minden menő buliban ott vannak tűsarkúban, kipakolt mellekkel és fenékkel a legdrágább koktélt szürcsölve,persze táncolni azt nem nagyon mernek de akkor minek mennek le egyáltalán egy discoba?! :D Aztán ha egy pasi megszólja őket akkor meg csodálkoznak hogy miért lettek lek*rvázva!Na meg mindennap kiposztolják facebookra az aktuális buli-szettjüket hogy ők milyen menők hogy megint 100 000 költöttek az aznap esti kis ruhácskájukra gratulálok hogy megint csak sikerült elkölteni anyuci-apuci pénzét valami értelmesre! :) És mégis a férfiaknak ez jön be?! És most nem a féltékenység beszél belőlem nekem is meglenne erre a lehetőségem szimplán csak viszolygok attól hogy ilyen "nő" legyek és én tornacipőben kevés sminkkel is jő nőnek érzem magam és ezt az ellenkező nem is így gondolja! :)
2013. jún. 13. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van életem, úgyhogy engem nem érdekelnek. Ezt tudom neked is tanácsolni: get a life.
2013. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Férfiként megnyugtatlak. Nem ez kell nekünk. :) Legalábbis egy normális férfinek!
2013. jún. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen egyetértek veled. :)


Ne foglalkozz velük, ez a legegyszerűbb :D Én mindig nevetni szoktam rajtuk, még az utcán is. Hihetetlenül fent hordják az orrukat, csak nem tudom, hogy mire fel. Nagyon viccesek.


Ez is egy hasonló kérdés, itt a 3. válaszoló vagyok. Ott kifejtettem a véleményem. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Am. nem jön be ez a férfiaknak. Csak azoknak akik olyanok mint azok a lányok. Buli buli hátán. Az értelmesen gondolkodó, normális férfiaknak az ilyenek nem kellenek még arra sem, hogy megb***k őket

2013. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon unalmas életed lehet, ha rákényszerülsz, hogy ilyeneken bosszankodj. Egyébként még mindig előbb választanék egy ilyen lányt, mint egy tornacipőset. Miért érzed úgy, hogy attól leszel nő? Ha nem akarsz ku*vásan öltözködni, akkor arra az a megoldás, hogy csutás cuccokat hordasz? Nagyon szexi lehetsz, mondhatom, nem csodálom hogy még az egyszerű lányokra is így irigykedsz.
2013. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, el kell őket kerülni nagy ívben. Én személy szerint örülök is neki, hogy vannak ilyen lányok, mert legalább különlegesebbnek érzem magam külsőleg, és akár értékileg is ezeknél a fiúk szemében. Sok fiútól hallottam ezt már, és ezek még inkább csak megerősítik ezt a véleményt a szememben.
2013. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lennél irigy, akkor nem zavarna ennyire...
2013. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok ott minden buliban de ha egyszer elmegyek szeretem kicsípni magam. A buli azért buli hogy ne tornacipőbe menjek oda... Farmer pólóban is megfordul utánam bárki de szeretem csinibe vágni magam. Nem mondom hogy irigy vagy mert szerintem hülyeség de tényleg nem értem miért érdekel ez téged?
2013. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem is van életem csak tudjátok az én városomban lassan már minden lány ilyen és nagyon idegesítő hogy körbevesz e za sok nyávogás meg habiember....Az egyik válaszoló meg azt írta hogy "ettől érzed magad nőnek?" Drágám engem nem egy cipő tesz nővé,én mindenféle ruha meg smink nélkül is az vagyok és egyáltalán nem vagyok "csutás" mert nagyon sokat adok magamra és ha kilépek az utcára nincs olyan férfi aki ne bámulna meg :)
2013. jún. 13. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy megbámulnak. Én is megbámulom azokat a nőket akiken tornacipő van, mert ilyen ótvarság mellett nem lehet csak úgy elmenni. És tudod nagyon nem mindegy, hogy ezért bámulok meg valakit vagy azért, mert milyen csinos.
2013. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem te ha lehet még náluk is szánalmasabb vagy :D
2013. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!