Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megint kihasználtak érzelmileg...

Megint kihasználtak érzelmileg engem?

Figyelt kérdés

volt itt egy pasi, aki nagyon ki volt bukva. leírta nekem privibe az életét és én segíteni akartam neki jobb belátásra térni, de eléggé makacs volt. Sajnáltatta magát, hogy őt senki sem szereti és hogy őneki senki sem szokott válaszolni a leveleire. kb. 5-6 levelet váltottunk és a 6. levelemre már nem érkezett válasz, pedig jócskán írtam neki.


Megnyíltam neki, nem kis energiát fektettem bele, míg felfogtam a kisregényeit amiket írt és én is sok mondatban válaszoltam neki. Kérdezett rólam, elemséltem én is életem nagy részeit, a szomorúbbakat is, erre tessék...


Naív vagyok tudom, de segíteni akartam neki, cserébe pedig megint pofára estem mert ő engem konkértan leszart.


Mi a fenét csináljak? Legyek köcsög mindenkivel és marjam el magamtól az embereket, ne legyek kedves és akkor nem érhet baj? Akkor nem bánthatnak meg? :///


2013. júl. 26. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne vergődj... gondolkozz. Több oka lehet, hogy miért tűnt el.


1 -Depis és épp mélyponton van.

2- Megijedt attól, hogy túlságosan kitárulkozott egy idegennek.

3- Elriasztottad valamivel, amit írtál.

4- Történt vele valami, amitől jobban van, de nem volt pofája megírni, hogy már nem akar közösen együtt depizni veled.


Neked is komoly problémáid lehetnek, ha az az első gondolatod, hogy akkor itt téged direkt kihasználtak. Nem bántani akarlak, csak nem normális ez így. Normális esetben nem veszünk ennyire komolyan egy ilyen felületes, netes barátságfélét, relax... és legközelebb csak fokozatosn engedj magadhoz közel egy idegent.

2013. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pagratan ***** válasza:
Ugyan mit vesztettél evvel az egésszel? Segíteni azon lehet, aki akarja a változást. Lehet, hogy jó neki úgy ahogy van. Szeret keseregni meg panaszkodni és csak annyit vár, hogy sajnálgassák meg simogassák a buksiját. Nem megoldás kell neki. Éppen ezért először a saját gondjaidat kellene megoldani. Nem tudsz kihúzni egy embert a mocsárból, ha közben te magad is nyakig vagy benne. Koncentrálj önmagadra és alakíts ki személyes kapcsolatokat.
2013. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekkel szóba se érdemes állni. Általában a saját butaságuk miatt tartanak ott, ahol, ezt már észrevettem. Aki állandóan sajnálkozik, hogy neki milyen rossz, az azt várja csak, hogy mások sajnálgassák, meg foglalkozzanak vele, nem azt, hogy segítsenek neki. Energia vámpírok. Azt már észrevettem, hogy aki tényleg akarja, hogy jobb legyen az élete, az tesz is érte és jobb is lesz.
2013. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vannak személyes kapcsolataim is, csak tényleg sajnáltam, erre tessék... de tanultam belőle az tuti.
2013. júl. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!