Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alkohol és a kaja a legjobb...

Az alkohol és a kaja a legjobb barátom. Az emberek sose szerettek, csak kihasználtak. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 10:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Biztos hogy van, csak meg kell találnod.
2013. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Próbáld meg először az egyiket feladni. Pl. először az alkoholt. Ha az sikerült, akkor kedjél normálisan enni. Ha az is megvan, próbálj kapcsolatot teremteni a külvilággal. Már megtetted az első lépést azzal, hogy ide írtál.
2013. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha változtatsz. Mindennek oka van, ha az emberek sose szerettek, és szeretnéd hogy szeressenek, akkor alapos önvizsgálatot kell tartanod, megtalálni hogy mi az ami taszítja őket benned, és azt a tulajdonságot el kell hagyni.
2013. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
nekem a macskáim a legjobb barátaim (már úgy értem élve, nem a tányéromon, elfogyasztva :D ), én sem vagyok nagy emberbarát, engem sem kedvelnek sokan és sajna sokszor magányomban én is a sör&kaja kombinációt választom a számítógép előtt, egy jó kis sorozattal
2013. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az ember sajnálja magát, soha nem véletlen. A pótszerek, mint ital, drog, nassolás, bezárkózás, önsajnálat, esetleg öngyilkosság csupán tünetek.

Olyan ezektől próbálni megszabadulni, mintha valaki az eső ellen úgy védekezne, hogy kezét feje fölé teszi ahelyett, hogy fedett helyre húzódna. Egy foltban a haja esetleg megszárad, de másutt mégjobban elázik.


Ha téged folyton kihasználnak, annak mindig van valami oka, amit szerintem meg kéne sürgősen keresned magadban, mert minden gondod ebből fakad. Ne a tünetet kezeld legelőször, hanem az okot találd és szüntesd meg.

Biztos vannak páran, akikkel őszintén meg tudnád beszélni, miért történik ez mindig csak veled. Mi az, amivel kihívod a sorsot magad ellen? Eseteg mást is teszel, csak az eddig nem tűnt fel? Talán nem néztél eléggé körbe, nem képzelted magad más ember helyébe? Mert ha folyton téged és mást meg nem - akkor csak kell lenni valaminek, amiért ez történik.


Következő lépés a függőségek felszámolása, mindenek előtt az alkeszé, mert az a legnehezebb kihívás. Az étkezés pedig az utolsó dolog, hiszen egyrészt kevésbé gyorsan öl és könnyebb tőle megszabadulni, másrészt ahogy lelked megnyugszik, a bioritmusod is magától helyreáll.

Az alkohol azonban ezt meggátolja, az már szövődmény. :(

Sok sikert és ne add fel! Az emberek egy hatalmas része alapvetően jó és egyre jobb szeretne lenni - fejlődni akar. Meg kell őket találnod és összefogni.

2013. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Keresd Jehova Tanúit.
2013. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat segitettek. Nem lettem Tanu, de mindig

tart karokkal fogadnak.

2015. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!