Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy megérzi az...

Miért van az, hogy megérzi az ember hogyha valaki nézi?

Figyelt kérdés

gyakran van olyan, velem is és másnál is, hogy nem is figyelek egy bizonyos személyre/irányra, mégis észreveszem amikor épp engem néz.

Miért van ez?


2013. júl. 27. 13:21
 1/3 anonim válasza:
Én erről láttam egyszer egy filmet, állítólag az ember intelligenciájától függ, mennyire érzékeli, ha nézik. Minél intelligensebb, annál hamarabb felfigyel rá. Nyilván vaamiféle energiákról van szó, köze van a telepátiához.
2013. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes kérdés, nem tudok róla, hogy lenne rá tudományos magyarázat. Nem hiszek az ilyen természetfeletti, ezoterikus csodákban, de a napokban is megnéztem egy csajt a bringáról, és odafordult, pedig nem láthatta, hogy nézem.
2013. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen lehet hogy az intelligenciájától függ.De akkor azért mert a helyzetből adódoan kikövetkeztethető és a tudatalatti rá is jön.
2013. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!