Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol a helyzetemről?

Ki mit gondol a helyzetemről?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok,számtalanszor előfordul olyan eset hogy nevetség tárgya leszek,ellenszenvet,megvetést látok egyes embereken,a miértje pedig a figyelemzavarom,néha tényleg olyan dolgokat elbaltázok ami másnak napi rutin,ügyetlenkedek,értetlenkedek,mintha nem hallanám vagy tudnám elsőre értelmezni az információkat,igazi bamba ember tudok lenni.Erre rátesz egy lapáttal ha szorongok,akkor egyenes katasztrófa.


Amiért elszomorodtam,hogy ma a recepción kifele jövet megint nem tettem meg amit a hülye szabályok ott nálunk megkövetelnek,ma ugyan csak befelé menet röhögtek ki,de ma este szerintem csak jó kibeszélni valót szolgáltattam az biztonságiaknak.Ilyen esetekben persze jön a nyomorék,ostoba és társai jelző.


Várom a véleményeket,remélem valaki tud néhány jó szót mondani,még ha erre nehéz is.


2013. júl. 27. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, nagyon figyelemhiányos tudok lenni, főleg akkor, ha idegeskedek valamin. Sőt, akkor még béna is vagyok, kiejtek a kezemből mindent és hasonlók. Csak annyit tudok mondani, hogy foglalkozz kevesebbet mások véleményével, mert az emberek sosem azt nézik, hogy mi az igazság, hanem hogy mibe tudnak bele kötni, kit tudnak kibeszélni és hogy kin tudják leverni a port.
2013. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Én amúgy ezért nem szeretném letenni a jogsit se. Nem akarok a figyelmetlenségemmel balesetet okozni. Amúgy ikrek vagy?
2013. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, amihez csak egy kis közöm is van az tönkre megy, és ez már a kezdetektől így van, olyan, mintha el lennék átkozva, és már kezdek beletörődni a sorsomba. Kicsit paranoiás is vagyok, én is mindig azt hiszem, hogy biztos rólam beszélnek, rajtam röhögnek, persze ez az önbizalomhiányomból is adódik.

Azt tanácsolom, hogy minden reggel vedd be a leszarom tablettát, nem biztos, hogy minden helyzetre hatásos, de nem tölthetjük az egész életünket azzal, hogy minden egyes cselekedetünket boncolgatjuk, a hibáinkat keressük, és hogy ez most ciki volt-e vagy nem.

2013. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ne vedd ennyire a szívedre komolyan mondom nem ér annyit az egész, ilyen vagy pont.

én is dettó ilyen vagyok, mindenki azzal jön h szórakozott" és lassú" vagyok, eleinte próbáltam változni meg vért izzadva megfelelni, de áhh inkább gondoljanak amit akarnak ez vagyok én és így jól érzem magam!!!

2013. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ők milyen kicsinyesek ha más ember problémáival foglalkoznak. Ha normálisak lennének inkább segítenének!
2013. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Horoszkóppal nem törődök.

Én sem akarok jogosítványt,elégtelen volna a koncentrációm éles helyzetben,ráadásul ha megnézzük milyen agresszív autósokkal kerülhetünk szembe...


Sajnos nehéz túl lendülni mindezen a leszarom tablettával,nem azért mert mások megvetnek,hanem mert szeretnék jobb(normálisabb)lenni,nekem ez így rossz,bár tudom hogy változni nem fog.

2013. júl. 28. 12:11
 7/7 anonim válasza:
Önbizalomhiánynak tűnik. Ha nem érzed magad jól ilyen helyzetekben,esetleg gondold át,hogy ragaszkodsz-e ahhoz,hogy így maradjon. Ha nem, mi gátol benne,hogy változtass. Esetleg olvass bele Máté Gábor: Szétszórt elmék c. könyvébe,szerintem be fog jönni. Légy jelen, légy jól! Üdv
2014. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!