Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy a legjobb...

Miért van az hogy a legjobb baráton sosem gondol rám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszor megtapasztaltam azt, hogy facebook-on sosem ír rám. Mindig én írok rá. Most, hogy vége lett az iskolának, ő megbukott, és másik suliba megy. A legutolsó nap, (2013.16.12.) mikor együtt voltunk utoljára a suliban, még csak el sem köszönt. Pedig sokszor hangoztatta azt, hogy "tesó", vagy hogy "bro" stb.. (szlengek) Ez lenne az igazi barátság? Most hogy elment a suliból, nem lesz "legjobb barátom" szimplán csak barátok, haverok. Írjak rá, vagy várjam míg ő ír? :|| a válaszokat előre is köszönöm!
2013. jún. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván csak egy havernak tart téged a barátság kialakulása nem megy a bizalom nélkül. Több év kell, hogy kialakuljon.

Ismerni kell egymás múltját,szokásait stb.. Ne csüggedj! Tudj különbséget tenni haver és barát közt! Ja és 16. hónap nincs.

2013. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam 06.-ot akartam! Köszi a választ, de rengeteget beszéltünk régebben arról, hogy ki mivel foglalkozott, mit csinált, stb.. Talán igazad van. Lehet hogy csak egy barátnak tartott, de attól függetlenül neme teljesen mást jelentett.
2013. jún. 13. 20:47
 3/4 walk w1th mee ***** válasza:
csak 1 szimpla haver voltál neki,tudom,szar érzés lehet,én is jártam igy,még 5.ben,gondolhatod de szar volt,de legalább rávitt hogy haverkodjak másokkal is,nem bánom hogy elköltözött..
2013. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentedet! Már úgy-ahogy tisztázódott ez az ügy:)
2013. jún. 15. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!