Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar lányok miért ilyen...

A magyar lányok miért ilyen egyformák? Pl Amerikában mindenkihez illik valaki, itt pedig nem, szerintetek minek a hatására nincsen választék az emberek között?

Figyelt kérdés

Van egy jó példa, kamasz/tini filmekben volt olyan hogy a nagy darab félelmetes srácnak is volt lány barátja, tegyük fel a srác rock zenén nevelkedett a lány meg igazi lányos tulajdonságokkal rendelkezett

Ha elhívta a srác krossz motorozni a lányt a közeli erdei tóhoz, akkor nem húzta a száját hanem felültek és mentek, szórakozni is úgy jártak hogy mindenki kivegye a részét belőle, és ettől volt színes az életük


Itthon miért nem tudnak a más rétegek vegyülni? Rajtam vannak tetoválások, fültágító, de én érzem magamon hogy nem vagyok diszkóba való, pedig rockot sem hallgatok meg semmi, csak ez a külső tetszik, a lányokban is szinte akik a legtöbben vannak azok a koktélruhás, két sráccal felkarolva megyünk dizsibe félék, és ilyenekkel ismerkedni sem lehet ha nem vagy Ronaldo tipusú

Nem vagyunk befogadó nép, jól gondolom?

21/F


2013. júl. 28. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Amerikában is csak a filmekben van :-)
2013. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába egyáltalán nem így van.Nem olyan rég kint voltunk 1 hónapig ,és rengeteg embernek nem volt lány barátja,sőt olyat is láttam aki odament 20lányhoz és mindegyik elutasította egy "kicsit" goromba módon.Filmekben mindem másképp van
2013. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Elsőnek igaza van. De szerintem nem arról van szó, hogy nem vagyunk befogadó nép, alapvetően azok vagyunk, csak a népnevelés (tömeghipnózis) itt is működik, és sajnos túl sokat adnak pl. a külsőségekre az emberek, elvesznek a normális értékek. Ez magában foglalja azt is, hogy sablonosan, sztereotípiákban gondolkodnak, és nemigen néznek amögé, nem teszik fel a kérdést, ó látlak, látom, milyen vagy, de KI vagy?
2013. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, érdekes kérdés... az amcsi filmeknek se dőlj be azért... az egyikben úgy állítják be hogy mindenkinek meg van a párja, a másikban meg ki van rekesztve... :) Nem vagyunk olyan befogadóak mint bizonyo városok, New York, stb, helytől függ... Itt ezt tanulják a fiatalok... ennyi
2013. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy, az film, ez a valóság. Tegyél érte, hogy elfogadjanak, ha ennyire zavar. Én is képes vagyok "különböző rétegekből származó" embereket meggyőzni, barátkozni velük, hiába aggatom magamra egy szerszámos láda teljes tartalmát. Kettő, Ne általánosíts. Nem mindenki egyforma és felszínes.
2013. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd össze a filmet a valósággal. Itt is nagyon egyformák az emberek.
2013. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok amerikai filmben úgy van hogy kövér srácnak kövér csaja van, akivel persze boldogan élnek, a sovány kocka gyereknek sovány kocka csaja, a néger srácnak néger csaja, az iskola kedvence meg persze a másik iskola kedvencével jön össze. Tehát ott se mindig van vegyülés, de azért talánnak maguknak valakit aki illik hozzájuk... xD
2013. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan te a filmeket veszed alapul? főleg egy tini filmet?



"a lányokban is szinte akik a legtöbben vannak azok a koktélruhás, két sráccal felkarolva megyünk dizsibe félék,"


nyilván amerikában is vannak ilyen tipusú lányok meg más tipusú lányok ahogy nálunk is...



"ilyenekkel ismerkedni sem lehet ha nem vagy Ronaldo tipusú "


és miért ilyenekkel akarsz ismerkedni, ha nem vagy diszkóba való?



Ilyenkor az Őslények országa jut eszembe a Rinocéroszpapa mondata: Gyere Kistülök, a háromszarvúak nem beszélgetnek a hosszú-nyakúakkal....


Olyan lányokkal probálj meg ismerkedni akik hasonlítanak rád, van közös téma. pl tetoválás és piercingek (nah persze itt nem a divat tetkó ribi rendszámos csajokra gondolok)

2013. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
94%
Amerikában pont,hogy nem szokás vegyülni! Hülye p.icsa a hülye p.icsával és vele egystílusú palival,kocka a kockával.... Ne dőlj be a filmeknek legalábbis ne az összesnek.
2013. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

eleve a tini filmek kedvenc témája:


1.van egy iskola ahol meg van a szokásos klikkesedés

2. jön az adott főhős, akinek nem tetszik a klikkesedés, vagy a "vezető" klikk viselkedése

3. jön a konfliktus, aminek következtében a főhőst vagy kirekesztik, vagy megprobálják még jobban kirekeszteni (ha még nem volt eléggé az)

4. a főhős érzi hogy szarul vannak a dolgok, és ezért meg próbál változtatni

5. jön a nagy film varázs és a végén eltünnek a klikkek, mindenki jóba lesz mindenkivel, főhősünk az új sztár akivel meg konfliktusa volt eltűnik a süllyesztőben.


ilyen filmek: 10 dolog amit utálok benned, High School musical, Bajos csajok, meg most még az Én kicsi pónim Equestria girls mozifilm is erre hajaz


és hogy egy magyar hivatkozást is mondjak: Álom.net (eddig még csak a reklámját láttam, ugyhogy bocs ha nem az...)

2013. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!