Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a 3-3 külső/belső...

Mi az a 3-3 külső/belső tulajdonság amit legjobban szerettek és utáltok magatokon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 16:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

hmm. most gondolkodnom kell :D

szeretem:

külső- a szememet meg a számat szépnek látom. ezenkívül most, hogy teszek érte, a hajam is sokkal jobban néz ki.

belső- pontos vagyok, és mindig tartom, amit ígérek; sokan mondják, hogy jó hallgatóság vagyok, és nagyon szívesen segítek másoknak.


nemszeretem külső: eszméletlen antisportember vagyok, izmot csak elvétve találni rajtam :D mondjuk hájas szerencsére nem vagyok.

nem szeretem az orrom. olyan hülye formája van.

ezenkívül a jobb szemöldökömet "átvágja" egy heg, ami még hétéves koromból származik.


nemszeretem belső: valami iiirdatlan rendetlen vagyok. nincs mit szépíteni :D

zárkózott vagyok, nehezen engedek közel bárkit.

hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat, és nagyon sokat agyalok mindenen.


azt hiszem, ennyi:)

2013. júl. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ja, 17/L
2013. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

szeretem


1:marha nagy farkam van

2:marha nagy farkam van

3:marha nagy farkam van


utálom:


hehe semmit

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
az elsőnek köszönöm a válaszát:DD a 2.nak meg üzenem,hogy akkor örüljél neki:'DD
2013. júl. 29. 17:21
 5/29 anonim válasza:

külső

jó: hajam, nem tudok elhízni, szempilláim

rossz: karikák szem alatt, fogszabályzó, nagyon fehér vagyok

belső

jó: a memóriám, nem aggódom túl a dolgokat, jól tudok beszélgetni

rossz: nem vagyok kitartó, zárkózott, lusta

16L

2013. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Külső dolog, amit imádok magamon:

- mivel az apai felmenőim szinte mind bányászok voltak, nagyon jó testfelépítést örököltem, széles váll, vastag kar stb...

- szinte csak az alkaromon, a mellkasomon és a lábamon nő szőr de ott erősen, viszont ott jól áll

- a magasságom


Belső, amit szeretek:

- szinte minden helyzetben meg tudom őrizni a nyugodtságom és a hidegvérem, ezért könnyen el tudom kerülni a bajt

- erős képzelőerőm és fantáziám, ha unatkozok és nincs mivel elfoglalnom magam, akkor meditációval nyugalomba helyezem magam, és jeleneteket forgatok a fejemben, ha van miről fantáziálnom akkor jó szórakozás

- jó a beszédkészségem, sokak szerint jó szónok lennék :D


Külső, amit utálok:

- elég pufi arcom van, ha kabátban vagyok, sokszor azt hiszik hogy kövér vagyok

- nagyon göcsörtös lábfejem van, ezért ritkán hordok papucsot

- a nagy orrom, néha a haverjaim azzal csúfolnak, hogy úgy nézek ki mint egy zsidó :D


Belső, amit utálok:

- elég lassú vagyok, gyakran fordul elő, hogy nehezen reagálok külső dolgokra, és erre még egy lapáttal rátesz, hogy az allergiám

2013. júl. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Külsőben, amit szeretek, az a szemem színe, és a szám formája, valamint a köldököm. Amit nem, azt nehéz lenne felsorolni, de amit leginkább nem, az a szeplők, májfoltok a bőrömön így nyáron, a széles, magas lábfejem, és a lehetetlen formájú lábszáram.

Belsőben, amit nem szeretek, a hirtelen haragom, ami hamar elmúlik ugyan, de néha visszafoghatatlan, ezen kívül az, hogy sokszor hagyom magam meggyőzni és nem a megérzéseimre hallgatok, végül pedig túl sokat álmodozok. Amit szeretek, az a gondoskodó hajlamom, az érzékenységem, és az intuícióm, amire már utaltam. 32/N

2013. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Külső dolog, amit imádok magamon:

- mivel az apai felmenőim szinte mind bányászok voltak, nagyon jó testfelépítést örököltem, széles váll, vastag kar stb...

- szinte csak az alkaromon, a mellkasomon és a lábamon nő szőr de ott erősen, viszont ott jól áll

- a magasságom


Belső, amit szeretek:

- szinte minden helyzetben meg tudom őrizni a nyugodtságom és a hidegvérem, ezért könnyen el tudom kerülni a bajt

- erős képzelőerőm és fantáziám, ha unatkozok és nincs mivel elfoglalnom magam, akkor meditációval nyugalomba helyezem magam, és jeleneteket forgatok a fejemben, ha van miről fantáziálnom akkor jó szórakozás

- jó a beszédkészségem, sokak szerint jó szónok lennék :D


Külső, amit utálok:

- elég pufi arcom van, ha kabátban vagyok, sokszor azt hiszik hogy kövér vagyok

- nagyon göcsörtös lábfejem van, ezért ritkán hordok papucsot

- a nagy orrom, néha a haverjaim azzal csúfolnak, hogy úgy nézek ki mint egy zsidó :D


Belső, amit utálok:

- elég lassú vagyok, gyakran fordul elő, hogy nehezen reagálok külső dolgokra, és erre még egy lapáttal rátesz, hogy az allergiám miatt nyugtatós gyógyszert kell szednem

- társaságban gyakran vagyok csendes és visszahúzódó

- lusta vagyok és elég rendetlen, de legalább beismerem :D

2013. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy kétszer küldtem el, de az elsőt előbb entereztem le véletlenül. Megtenné valaki, hogy jelenti, hogy töröljék? Köszi

És te, kedves kérdező? :)

2013. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Külső szeretem: a hátam, a karom és a vállam. Nem szeretem:a mellem, hasam, a fenekem.

Belső;határozott, jo kommunikációs készség, nyitott vagyok az emberek felé. Belső negativ: makacs, öntörvényű, türelmetlen.

2013. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!