Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Milyen tulajdonságokkal jellemeznéd a számodra tökéletes férfit illetve nőt?

Figyelt kérdés

Külső, belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi, kérlek korotokat írjátok oda!

Azért írtam oda a "számodra"-t, mert tisztában vagyok, hogy nincs tökéletes ember.

Köszönöm előre is!



2013. júl. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legfontosabb az, hogy szeressen, hogy hüséges legyen hozzám, hogy ugyanolyan szerelem legyen közöttünk. :) Szeretem, ha egy fiú kicsit bevállalós, csinál apró hecceket, meg tud nevettetni, érzi, ha baj van és megvígasztal. Tetszik, ha vannak merészebb álmai (amerikai motorút, stb :) ).

A külsöség másodlagos, de szerintem a barna szem, sötét haj itró aranyos. :) Mondjuk. olyan mint Sid Vicious vagy Dave Gahan (külsöre). Ne legyen neki nyálas képe, mint valami beliebernek, ez az egyetlen.

2013. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a külső nem lényeg,talán az hogy sötét szemei legyenek,és ha jól áll neki akkor hosszabb haj

legyen odafigyelő,kedves,vicces,okos,ne higgye azt hogy pénzel bármit elérhet,ne nézze le a nőket

20N

2013. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes soha nincs de nagyjából:

Külső:

Szép arc

Vékony testalkat (szóval lehet rajta pár kiló)

Ne legyen szőke hajú

Ne legyen műkörme mert gusztustalan

Ne legyen szilikonos

Igényes öltözködés


Belső:

Intelligens

Kreatív (akár rajzolás akár írás akármi)

Jó humorú

Ne legyen túlságosan tapadós (nekem mindig kell egy kis tér)


Ennyi de ez a tökéletes sose találok ilyet :P

2013. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső:

-legyen számomra vonzó... és erről ennyit, ugyanis nincs ideálom.

Belső:

-nagyjából legyen azonos véleményünk, tudjunk órákig beszélni folyamatosan

-őszinte, humoros, egy szinten legyünk a kapcsolatban, ne legyen hisztis

-ne cigizzen, ne igyon minden nap, max. heti 2-3x 1-2 üveg sört

-ne csaljon meg!

2013. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nikiofficial97 ***** válasza:

A legfontosabb számomra hogy szeressen,éreztesse hogy én vagyok az egyetlen.Legyen jó humorérzéke,legyen megértő,kedves,romantikus.Ami a külsőt illeti nincs ideálom,inkább a belső az ami fontos,de legyen férfias az illető,és ápolt.Imádom ha egy fiúnak barna szem van,vagy kék,vagy zöld,na jó ebben sohasem tudok dönteni.Lehet hogy nagyok az elvárásaim,de álmodozni lehet nem?

17/l

2013. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. 14/L
2013. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nauron!


Van ilyen.

2013. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!