Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy normális, kedves, nem...

Egy normális, kedves, nem k***a lányt miért nem lehet csak belső tulajdonságokkal megnyerni? Nem arról van szó, hogy ronda lennék, de mindig azt hangoztatják, hogy a belső számít úgy is. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. júl. 4. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem értem a problémát azzal, hogy valaki olyan embert választ magának aki neki tetszik. :) Mivel mindenkinek más tetszik ez egy természetes folyamat. A belső legalább annyira fontos mint a külső de a külső az a ami megfog a belső ami megtart.
2013. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt így értem, és köszönöm a normális választ, DE! nem adatik meg rengeteg embernek, hogy jóképű legyen, jól nézzen ki stb., de ha megvannak a jó belső tulajdonságok, akkor annak miért nincs szinte semmi esélye? Van néhány szerencsés kivétel, de én nem tartozom közéjük sajnos :/
2013. júl. 4. 10:35
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha a kémia nem működik, normális kapcsolat nem fog létrejönni.
2013. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2013. júl. 4. 10:40
 5/15 anonim válasza:
A testi vonzerő nem mindig nyerő ha belsőleg nem nyerted meg! :D Szerintem olyan belső tulajdonságaid vannak amik neki nem jönnek be. Lehetsz akármilyen jóképű ha belsőleg nem vagy az ideálja. Nálam pl úgy van h ha belsőleg bejön a srác akkor külsőleg is vonzódom hozzá(Persze ne legyen bűn ronda).
2013. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tetszhet mindenki mindenkinek. Eddig még csak nem találkoztál olyan lánnyal, akinek tetszettél volna. Most attól, hogy valakinek nem tetszel nem jelenti azt, hogy senkinek nem fogsz. A barátom mindig azt mondja, hogy eddig minden csaj lekoptatta, mert rá is azt mondták csúnya, nekem mégis ő az álomférfi! Ne add fel!

20L

2013. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi utóbbi 2:)
2013. júl. 4. 10:52
 8/15 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet teljesen.:) Az ember lejjebb adhatja az igényeit,de arról nem tehet,ha valakihez egyszerűen képtelen vonzódni. Azt nem tudja befolyásolni,vagy ha igen,könnyen a kapcsolat rovására mehet ez a "nincs ló jó a szamár is" felfogás. Akkor inkább megmondom a srácnak,hogy bocsi,de ez nekem nem megy,ha akarom se,max. baráti szinten,mert nincs meg a vonzalom,minthogy hülyítsem.


A belső számít nekem is,az a döntő,de nem tehetek róla,ha valaki iránt nem érzem azt,amit kéne,csak sima szimpátiát.(Bár tehetnék... egyszerűbb lenne minden..)

17L

2013. júl. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is. De most akkor az ilyen srácok adják fel, ki se mozduljanak, mert minek? Nem olyan lányt szeretnék, akit körülugrál minden srác és engem válasszon, de a sok beszélgetés jobban feloldja az igényeket?
2013. júl. 4. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:

Kell azért, hogy külsőleg is tetsszünk valamennyire a másiknak. Kevésbé előnyös külsőt lehet belső tulajdonságokkal kompenzálni, de ha egyáltalán nem tetszik, egyáltalán nincs meg a testi vonzalom, akkor nagyon nehéz, sőt, nagyon ritka, amikor lehetséges.


Az sem egyforma, kit milyen belső tulajdonságokkal lehet megnyerni a "de hát én rendes srác vagyok" sokszor nem elég. Nekem például belső tulajdonságok közül a határozottság, vagányság, talpraesettség, jó humorérzék, céltudatosság, lazaság, erős egyéniség tetszik. Emellett persze fontos, hogy kedves, gondoskodó, gyengéd legyen velem. Én például nagyrészt ezek alapján választottam. Az ember általában több tulajdonság összessége alapján alkot képet a másikról és nem mindenkinek ugyanazok a tulajdonságok jönnek be.

2013. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!