Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ilyen gondolkodású férfi?

Van ilyen gondolkodású férfi?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy személyiségtesztet nemrég. Tulajdonképpen nekem semmi újat nem mondott, mert pontosan azt írta le, amit eddig is tudtam magamról. Viszont néhány lényeges elemet leírnék az alábbiakban, mert kíváncsi vagyok arra, hogy létezik-e egyáltalán így gondolkodó férfi, ugyanis én az eddigi 15 évben egy darabot sem találtam. Más felfogásúval meg sajna nem tudok kijönni. Tudom, ez az én nagy hibám, de az alapvető személyiségemen nem tudok változtatni. Szóval a lényeges dolgok:


"Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget.


Rendkívüli módon megbízható, ha korábban megígért valamit, akkor azt be is tartja.


Képes hosszú ideig dolgozni és rengeteg energiát áldozni bármilyen feladatra, amit fontosnak tartanak egy cél elérése érdekében. Ugyanakkor nem hajlandóak olyan dolgokra energiát fordítani, ami számukra értelmetlennek tűnik, vagy amiről úgy látják, hogy semmilyen gyakorlati alkalmazása sincs.


Megvan az a nagyszerű képességük, hogy bármilyen feladatot nézve azt meghatározzák, megszervezzék, megtervezzék és mindezeket megvalósítsák, hogy a feladat teljesüljön. Nagyon keményen dolgoznak és nem hagyják, hogy bármilyen nehézség megakadályozza őket a kötelességük teljesítésében. Többnyire nem tekintenek magukra elismerően az érdemeik okán, mert az elért eredményeiket a kötelezettségeik magától értetődő teljesítésének fogják fel.


Általában problémát jelent neki, hogy kifejezze legmélyebb érzéseit, de ennek ellenére nagyon mélyen érezhet partnere iránt. A szexben is a hagyományosság jellemző rá, jobb szereti a kiszámítható, "beütemezett" szexuális együttléteket."



2013. júl. 30. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%-ban ilyen vagyok...
2013. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Van, de nem téged fog választani, hanem egy szerényebb nőt.
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Értem, szóval jobban tetszik nekik a kongó fejű liba. Hát akkor inkább vagyok egyedül. De kösz a választ.
2013. júl. 30. 13:21
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt meg honnan veszed? Különben sem kellene általánosítani.
2013. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De ha már ennyire tudod, megmagyarázhatnád nekem, hogy ezek miért is rossz tulajdonságok?

Bár igaz, nem tehetek róla, hogy ilyennek születtem, de úgy látszik emiatt örök magányra vagyok kárhoztatva.

2013. júl. 30. 13:25
 6/24 A kérdező kommentje:
A 3-as komment nem neked ment, kedves 80%-os igazi férfi. Hanem a másodiknak. Veled semmi probléma, bár az érdekelne, hogy mi az a 20% ami nem stimmel. :)
2013. júl. 30. 13:27
 7/24 A kérdező kommentje:
És az 5. kommentet is a másodiknak szántam.
2013. júl. 30. 13:28
 8/24 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet ismerek, de ő eléggé boldogtalan. Nem leeht úgy életet élni, hogy csak a hasznot hozó dolgokra fordítunk energiát. Az embernek tudni kell kikapcsolódnia is, hogy legyen ereje. Meg nehezen mutatja ki az érzelmeit: ez meg szimplán érzelmi analfabetizmus, ami szitnén nem nagyon becsülendő... Nekem erről a jellemzésről egy megviselt katona jut eszembe. Milyen személyiség teszt ez egyébként?
2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem találkoztál még olyan becsületes, racionális stb. férfival, mint te, pedig 15 éve keresed. Gondolod a férfiak közt nincs ilyen, mint te? Lehet, hogy a linkeket vonzod, vagy a nagyszájú macsók jönnek be. De ha így gondolkodsz, miért épp téged választana valamelyik férfi?

Azért sok sikert a párválasztáshoz. 2. voltam.

2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az előző kommentemmel nem akartalak megbántani. Szóval vannak ilyen férfiak, és ha ilyet akarsz magadnak találni, elég jó esélyed van rá. Szeritnem főleg keresztények és vagy jobbikosok kőzött keresgélj, ált. rájuk jellemző ez a konzervativizmus.
2013. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!