Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért gáz, miért tartják...

Az miért gáz, miért tartják önteltnek meg beképzeltnek, miért szólják le, ha egy nő kimeri mondani magáról, hogy ő szép, meg szépnek tartja magát, meg feltesz magáról vagy 100 képet (és tényleg jól néz ki)? Talán féltékenyek rá?

Figyelt kérdés
nők, emberi tulajdonságok, önteltség, önbizalom, kép, féltékenység

2013. júl. 30. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki állandóan azt hangoztatja, hogy ő szép, és hozzá még százasával teszi ki magáról a képeket, annak elég valószínű, hogy önértékelési zavara van. Az ilyen ember általában nem érzi eléggé értékesnek magát, és szinte kapaszkodik a szépségébe, hogy elfogadtassa magát másokkal. Ez tömény szeretethiányra vall.
2013. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Az, ha valakinek van önkritikája az nem baj. Ha valaki szép azt saját maga is látja. Ha ezt el is mondja azzal sincs baj. Ha direkt fényezi és mutogatja magát az már beképzelt. Vagy beszól mások kinézetére közben a sajátját dícsérve. A 100 képnek pedig szintén az a célja, hogy begyűjtse az elismeréseket. Önimádó, egoista. A legtöbb ilyen nő a környezetemben, azért ilyen "büszke" a szépségére mert mást nem tud felmutatni.
2013. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rólam rengeteg kép van, sokan már 1ből egoistának gondolnak, Nem, nem azért van ez így, mert módfelett elégedett vagyok magammal, még csak nem is azért, mert úgy gondolom, hogy bárki is kíváncsi lenne rám hatvanféle pózban, csupán azért, mert bárhogyan is nézek ki, valamiért néha feltör bennem a nem is olyan mélyen lakozó exhibicionista énem és én úgy döntöttem már évekkel ezelőtt, hogy nem fogok sem ellenkezni vele, sem felesleges harcba bonyolódni. Kinek is árthat a szerencsétlen? Attól, hogy például neked nem tetszik a külsőm, úgy vélem, még nem esik bántódásod attól, hogy láttál rólam egy halom képet, maximum gyorsan bezárja a profilomat, vagy elhagyja
2013. júl. 30. 18:42
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, legfeljebb bezárja az abakot, amiben a profilodat nézte.

De egy idő után már hidd el, neked is igényed lesz arra, hogy épeszűen használj egy ilyen oldalt.

A munkaadók többsége ha két azonos szakmai kvalitású ember közül kell választania, akkor szerintem nem téged fog választani. Úgy értem hogy ha mondjuk 300 jelentkezőből 30-at akarnak behívni első körös interjúra, és még egy kiadó hely van amire te és egy "átlagos" profillal rendelkező ember jöhet szóba, akkor szinte tuti a másik a nyerő. Főleg multiknál, ahol nincs ideje egy HR-esnek megismerni téged, hanem szégyen-nem szégyen ilyenek alapján is válogat, információkat próbál rólad gyűjteni.

Ezt pedig első kézből mondom, van egy ismerős aki egy pár tíz fős cég HR-osztályát vezeti. Mondta, hogy dobott már ki a kukába CV-t fb profil miatt.

2013. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát jah, igaza van az előttem szólóknak, a mértéken van a hangsúly.

Én mondjuk már töröltelek volna, ha minden nap azt látnám, h xy 10 fotót töltött fel.

Majd fél órával később megint 10.

Azért ez már a szánalmas kategória.

2013. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szép vagyok, kellő mennyiségű, egészséges egóm van, még sincs egy darab kép sem rólam a facebookon. Nem attól leszel szép, hogy azt hiszed féltékenyek rád, meg hogy irigykednek. Ha ettől gondolod szépnek magad, akkor valami nincs rendben.
2013. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!