Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetséges ez?

Mitől lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Az unokatesómmal általában minden nap találkozunk..és,ha pl.:Nézünk egy filmet akkor ugyan azokon röhögünk, hiába nem vicces az a rész..meg szinte mindig eggyet értünk azaz ha valamire ránézünk eszünk be jut ugyana az a zene és elkezdjük énekelni..pedig nem is tudjuk,h az a másik is ismeri..tegnap is mikor találkoztunk akkor az unokatesóm elkezdett angol olvasni az volt az első szó amit olvasott, hogy : Today és elkezdtük egyszerre énekelni Bruno Mars- The lazy song :D Akkor, ha nézünk egy filmet például elrabolnak valakit akkor is egyszerre ugyan azt mondjuk, hogy pl: Jaaa én elkezdenék csörömpölni azzal a vassal, h meghalják, hogy ott vagyok...pedig a filmben nem is az történik.. Ez nekünk nagyon különös...mitől lehetséges ez?
2013. júl. 31. 09:22
 1/2 Antimod ***** válasza:
Erre mondom azt, hogy lélektársak vagytok, egy hullámhosszon vagytok, stb. Sok kifejezés van erre. Tudományos magyarázatot nem fogsz kapni az egymás ismeretén, megszokáson stb. kívül, de nekem is volt ilyen baráti kapcsolatom, és pontosan tudom, miről van szó. Néha egészen hátborzongató, a legtöbbször pedig egészen megszokott az ilyen szituáció.
2013. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..és igen néha már ez nagyon ilyesztő tud lenni.. :)
2013. júl. 31. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!