Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán lehetséges hogy...

Egyáltalán lehetséges hogy van ilyen xar ember mint én (lent)?

Figyelt kérdés

Engem mindenből kihagynak..vagyis majdnem mindenből.

Elsősorban a családomról beszélek. Itt az van, hogy mindenki elmegy Piripócsra, ide-oda, vadasparkba, állatkertbe, de én mindig itthon maradok egyedül. Mennek vásárolni, itthon hagynak, akármi van, legtöbbször itthon hagy mindenki, h takarítsak meg mosogassak..de mi a baj velem?? Anya akar néha elvinni engem valahova, de akkor hirtelen annyian jelentkeznek, h én már "nem férek be a kocsiba"...pedig semmit sem csinálok..vagy nem tudom. Sose voltam egy társasági típus, de azt már túlzásnak veszem hogy el sem visznek. Főleg tesóm szokott leszavazni, de mindenért. Ő mindig is előrébb volt mint én..őt mindenki szereti, mindenki vinné őt mindenhova, mindenki imádja, tökéletes élete van, de valahogy én mindig kiesek a sorból...

Az osztálytársaim, "barátaim" szintúgy nem kíváncsiak rám,

meghallottam hogy strandra mentek, pizzázni mentek (ami amúgy legeslegelőször az én fejemből pattant ki, és azóta ők sokszor mennek de valahogy én kifelejtődök), moziba mennek xy napon..ilyesmik.


Lehet valaki ennyire xar ember?


12/L


2013. júl. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy sz.r ember!!!


Ott szúrod el a dolgaidat hogy nem adsz hangot az érzéseidnek hanem elfojtod. Látod az már valami hogy itt el merted mondani. Mond csak meg anyukádnak (apukádnak) is aznap este, hogy annyira szomorú vagyok ma nem vittetek magatokkal!

Úgy érzem hogy engem nem is szerettek annyira.


De vigyázz! Csak azt mond hogy úgy érzem. Abszolút értékben ne jelents ki semmit!


Csináld ezt meg és nézd meg hogy mi változik. Feltétlenül nyilvánítsd ki az érzéseidet!

Meglátod változni fognak a dolgok! :)))

2013. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És hogy ha valaminek örülsz majd akkor természetesen annak is azonnal adj hangot! Sok sikert! :))))


Minden ember csodálatos! Te is!

2013. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na. Állj. Rögtön az elején. 1. Nem vagy szar ember ez látszik a kérdésedből. 2. Keresd meg az okot, hogy miért hagynak ki mindenből. 3. Ha nincs, vagy nem ésszerű akkor szerintem kérd ki az egyik szülőd véleményét, de csak négyszemközt, de szerintem ezt hagyd utoljára. Hívj el te mást programra 1-2 barát legyen 1 inkább, max. 2 de nagyon max. ha jó fej vagy nem a te hibád.
2013. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

4.: Annak örülnék a legjobban, ha ez kamu lenne. Hidd el.

2013. júl. 2. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
"Aki nem hisz senkinek, annak én sem hiszek" (Pablo Neruda)
2013. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!