Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13. múltam és szeretnék...

13. múltam és szeretnék felnőtt koromban valami híresebb csapatba be kerülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy egy kicsit ducibb vagyok és így nehezebben tudok futni nem is ezzel lenne a bajom hanem azzal hogy

oké hogy szeretnék egy focista lenni de ilyenkor mit kell tennem jelentkezzek akadémiára??,most bocs ha hülyeséget kérdezek (kérdeztem) de az akadémia pénzbe kerül mert nekem monták máár esztis.! komoly válaszokat kérek és ne csak 1 ember válaszoljon!!!!Ja és arra is válasz kérek hogy ,,hogy tornázzam le magamról a felesleget!KÖSSZ


2013. febr. 8. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv.


A helyesírásodból ítélve eléggé komolytalan és fiatal lehetsz. Nem írtad le, hogy mit vagy hajlandó megtenni annak az érdekében, hogy leadd a felesleget.


Magyar csapatba be tudsz kerülni szerintem, de híres sem a csapat, sem te nem leszel. Külföldi csapatba teljesen esélytelen, hogy bekerülj. Manapság olyan tömegsport lett, ha Magyarországon te lennél a legjobb akkor sem vennének be a külföldiek.

2013. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja hát bocs tudom tennap este itram és már rohatt fáratt voltam meg azelőtti nap szart se aluttam...(:
2013. febr. 9. 10:07
 3/6 A kérdező kommentje:
csak annyit irj le hogy az akadémia pénzebe kerül e..-
2013. febr. 9. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahol igen, valahol nem. Hol laksz? Hány éves vagy? Hol játszottál eddig?
2013. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bács megye,,Tázlár=Soltvadkert mellet egy faluban ha így könnyebb,,13 éves vagyok ,,és a falunk csapatában játszok

jobb+bal csatárként általában mindig én rugom a gólokat és a legtöbbet cselezek ezért is visznek el meccsekre......

2013. febr. 10. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Megyei csapatból nagyon nehéz.. Már a te korodban van NB1-es bajnokság! Ott kellene a gólokat rúgdosni. Próbáld meg, ki tudja?! Lehet, hogy össze is jöhet... Bár nagyon nagyon nehéz lesz!
2013. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!