Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek tényleg szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek tényleg szemét dolog volt, ilyenkor kinek van igaza, ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A történet: volt egy lány, akivel összejöttem, de ismerőseim mondták, hogy van még valaki rajtam kívül, akivel jóban van + engem csak kihasznál (pár dologért kellek csak neki). Mondtam magamban: Ok. Tegyük próbára. Létrehoztam interneten egy alteregót, és elkezdtem vele flörtölni... + egy idő után kikérdeztem saját magamról is. Nos itt bebizonyosodott, amit a barátaim mondtak :(.

Ezek után elhívtam randira egy időpontban az alteregóval, és személyesen is elhívtam. Természetesen engem lemondott, az alteregót nem. Engem mindenféle hülye indokkal lerázott... Mivel az alteregó nem létezik, így a randi időpontjában sem tudott megjelenni. Nekem "véletlenül" éppen arra volt dolgom, ahová a randit megbeszélték :), így én voltam ott. Láttam, hogy zavarban van egy kicsit a leányzó. várt kb. 10 percet elindult, aztán megkérdeztem, hogy csak nem az alteregót várod? A válasza egy nagyon nagy pofon volt, és minden szemétnek elmondott. És azóta sem köszön...stb. Ezek a dolgok 3 éve történtek.


2012. szept. 7. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell alázni, mást nem érdemes...
2012. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog volt, hagyni kellett volna a csajt a francba....
2012. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem vágtalak volna képen, mert ahhoz ez túl szánalmasan gyerekes, hogy egyáltalán felhúzzon, de én se erőltetném veled a további beszélgetést. Én kinőttem már ezekből a primitív játékokból...
2012. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó? Akkor nem beszéltek jobb is...

A hátad mögött csúnya dolgokat mondott rólad, bár egy srácnak aki flörtöl velünk nem szoktuk a barátunkat fényezni...

Az alteregóra nyilván nagyon kíváncsi volt, így érthető a dolog ha téged le mond....


Az nem szép ha randit beszél meg a hátad mögött és nem mondja hogy bocs barátom van...ezt kellett volna...de találkozni egy idegennek akivel jól beszélgetnek még nem durva...


Amikor elmondta az alteregódnak hogy kihasznált, akkor kellett volna mindkét oldalról hagyni a p*csába...és normálisan szakítani vele...mert hát na...eléggé megalázta mert gondolom erről az egész baráti kör tud...stb. stb.

2012. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!