Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olvasom mindenhol a...

Miért olvasom mindenhol a magasabbak fölényeskedését az alacsonyabbakkal szemben?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan testi tulajdonság, amiről aztán már tényleg senki sem tehet, hogy milyen magasra nő. Vannak alacsony és vannak magas emberek, és vannak középmagasak is. Főleg nők körében olvasok mégis olyanokat, hogy "savanyú a szőlő, törpike?" meg "sz@r lehet az élet a földszintről", stb.

Most komolyan, az ilyen emberek azt hiszik, hogy az ő érdemük a magasságuk?

Ezeket nem nekem írták, félreértés ne essék, de én is kaptam már utalgatást, hogy 160 alatt milyen sz@r lehet. Nőből vagyok. A kicsi nők megosztóak. Vannak férfiak, akik megőrülnek értük (és nemcsak az alacsony férfiak), és vannak olyanok is, akik már a társkereső oldalakon kikötik, hogy "zsebbombázók" ne is írjanak.

Okés, társat mindenki olyat keres magának, amilyet akar. De ezért beszólni! (sz@r lehet az élet, és társai).


2013. aug. 2. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak frusztrált vagy... Én pl. nwm láttam még ilyet.

De elmondom magasnak lenni is szar. Metrón, villamoson mindig beba.szom a fejem az ajtóba. 49-es a cipőm élmény lábbelit venni...... sorolhatnám még.

2013. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jo helyekre járhatsz, kultuemberek közé.
2013. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is alacsony vagyok, de még sose hallottam ilyeneket :O (161 cm vagyok :D )
2013. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
olcson megusztad , alacsony köverkent amikor hallod a hatad mögött összenevetőket meg a sracot aki veletlen kicsit hangosabban tesz megjegyzest rad a haverjanak mindezt eveken at akkor vagy elfasulsz besavanyodsz vagy elersz oda hogy nem erdekel mit gondolnak rolad eleged lesz es jo hangosan visszaszolsz neki
2013. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ezt nem kell mondani, általánosban mind a 8 osztályon keresztül bántottak az alkatom miatt, plusz még ma is néhány iq fighter, de nem a magasságom miatt

ezeken viszont túl kell tennie magát az embernek, sosem szabad a múlton rágódni, mert csak belekeseredsz

kicsiként rengeteg rosszat átéltem már, és egyszerűen megtanultam kezelni a helyzetet

2013. aug. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy ez nem a múlt, 23 évesen is megyek valahova és hallom hogy "Nézd már" igen nem törődöm vele mert elég érettnek érzem magam ahhoz hogy leszarjam őket, csak maga a tény hogy JÉZUSOM 23 éves felnőtt emberként ugyanazt hallgatom mint amikor általános iskola felső tagozatba jártam
2013. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alaque ***** válasza:
50%

Ilyeneken rágódni...


Nekem is beszólogattak amiatt, hogy vékony vagyok, de megtanultam kezelni. Rájöttem, hogy ha a fejem tetejére állok, sem leszek dromedár viking vadállat, ezért inkább előnyt kovácsolok belőle. Megpróbálok olyan ruhákat keríteni, amiket vékony emberekre terveztek, és mivel viszonylag magas vagyok, kifejezetten elegánsan állnak az ilyen darabok. Ez van, szokd meg, fordítsd előnyödre!

2013. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!