Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hanyagoljam az...

Szerintetek hanyagoljam az ilyen "barátokat"?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki kb két hétig nem keres aztán rámír... és azt ecseteli nekem hogy XY milyen jó fej meg hogy mit csináltak múltkor. most mit csináljak? nem akarok a balek lenni aki végülis beadja a derekát és ráír, mert eddig mindig én voltam és ezt az emberek kihasználják...

2013. aug. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

elég keveset írtál, nem tudom, hogy ez a típus-e:

nekem van egy olyan "barátnőm", aki igazából senkihez se kötődik túlságosan, évszakonként újul a baráti köre. most leginkább a bátyja huszonéves bandájával nyomul.(16 sincs) pedig egy időben nagyon jóban voltunk, csak már nem vagyok elég neki..:) szóval nálunk is ez a felállás, heti 1-2x beszélünk face-en vagy élőben, és akkor jönnek a sztorik, hogy ez milyen jó fej, az milyen jó fej, de pont a múltkor gondolkodtam el rajta, hogy nem is ismerem, és ő se engem különösebben.

azt javaslom, hogy tényleg mellőzd, mert ha az a típus vagy, aki hamar kötődik emberekhez, akkor nagyon fogsz koppanni, ha nem férsz be az idejébe.17/L

2013. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Regi_95 válasza:
Szerintem várd meg ameddig ő keres. Én is estem már ilyen hibába, hogy mindig én kerestem a barátnőmet neki meg már nem igazán fértem bele az életébe, és utána én koppantam. Szóval szerintem jobban teszed ha vársz ameddig ő keres.
2013. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen-igen, feltétlenül hanyagold az ilyeneket embereket és csak a rokonlelkű emberekkel köss barátságot, de ők is adjon bele törődést, ne csak te, pont mint egy szerelmi kapcsiban.

Az ilyen barátnő vagy haver az úgymond "borbarát": csak kihív egy-egy kávérra-sörre, olykor rádír, amikor te kellesz neki lelki szemetesládának, suliban tananyagok elkérésére, munkahely keresésre, de ha te fordulnál hozzájuk, reflexből: nem tudnak semmit, nem tudnak segíteni. Csak és csak a minőségi kapcsikra szabad koncentrálni, s bizony nehéz megtalálni, így van.

2013. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!