Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetne egy nagy...

Szerintetek lehetne egy nagy találkozót szervezni, ahol minden magányos ember eljöhet, és barátokat találhatnak maguknak innen, gyk-ról?

Figyelt kérdés
Tehát itt, akik írják, hogy nem érti meg a világ őket, egy kis összejövetel alkalmával valami nyilvános helyen találkozni, és megismerni egymás világát. Hátha sok barátság köttetik e találkozó során.

2013. júl. 28. 21:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez nagyon jól hangzik :) Bár attól függ hol lenne a találkozó, hogy mindenki oda tudjon menni :)
2013. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hol lenne? :D

17f

2013. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jó ötlet lenne. De nagyon nagy munka lenne megszervezni.
2013. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt már pár kísérlet találkozóra. 10 hozzászólást se ért meg egyik sem.
2013. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem macerás a dolog, és a földrajzi lakósűrűséghez mérten talán valahol a fővárosban lenne talán a legideálisabb.

Kell csinálnom egy mail címet, amire mindenki, aki akar jönni jelentkezhet, és megkapja a címet. (valami nyilvános helyet kell választani, hogy ne féljenek a pedofiloktól mert biztos lesz pár) a lányok... :D)


Attól viszont tartok, hogy a mulya lányok nem jönnének el, és kanbuli lenne, de attól még érdekesnek találom az egészet, mert értékes emberek lehetnek férfiak is! :DDD


Szerintetek csináljak egy ilyen "nyilvános mail címet"?

2013. júl. 28. 22:06
 6/18 anonim ***** válasza:
jó ötlet! szerintem a korosztályonként kellene szervezni.
2013. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4! lemaradtam róla, de köszi az infót.
2013. júl. 28. 22:06
 8/18 A kérdező kommentje:
6! ha valamilyen módon a szervező is része az eseménynek, akkor a 22 év körüliek 17-30 szerintem simán elférnek egy helyen... (itt nem társkeresés lenne a cél, hanem értékes, elfogadó barátok felkutatása. :) )
2013. júl. 28. 22:08
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a 'mulya lányok' kifejezéssel kicsit elástad magad. Pedig jó ötletnek gondoltam.
2013. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

annyira nem érdekel a dolog,de 1 próbát megér,hátha találkoznék pár érdekes emberrel,a gond csak az h nem nagyon lesz belőle semmi,mert ha tenni kéne valamit,mindenki várja a jószerencsét és kész... :/

de ha még is lesz valami,én is elmennék.am 16 vagyok,de jobban kijövök az idősebbekkel.

2013. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!