Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telt a napotok?

Hogy telt a napotok?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Hogy telt a napotok? Mi jót csináltatok?
2013. aug. 3. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Még három óra sincs, öregem. Most keltem fel, éhes vagyok és elegem van.
2013. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elegem van a melegből. :D
2013. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 6 óra óta szigetelem meg burkolom a tetőteret, rohadt meleg van ott, de valamikor azt is meg kell csinálni, most vagyok csak szabin így a hetet rá kell szánjam hogy legalább a válasz falak is felkerüljenek plusz a vízvezeték csöveket is hétfőn állok neki bekötni a szerelővel, aztán jön a villany meg a fűtés beszerelése, és a poén ebbe az egészbe az hogy egész hétre ilyen meleget mondanak. Király lesz, de nincs mese októberre készen kell legyünk legalább 3 helyiséggel hogy betudjunk költözni a barátnőmmel.
2013. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegnap szórakoztunk hajnalig, ugyebár arany péntek volt. Nem tudtam sokat aludni, mégis nehezen keltem fel. Reggel elmentem egy 1 órás sétára, hátha jobban leszek, hát a forróságtól csak még pluszban leizzadtam. Gitározgattam egy órát. Kicsit punnyadt vagyok a meleg miatt, pedig kéne egészségügyet olvasni a vizsgára, bár még gyakorlat sem volt. Meg szeretnék idegennyelvezni ma még. Eddig jutottam el... :)
2013. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól anyámék elutaztak én meg itthon vagyok egyedül, azt csinálok mit akarok. Most pl zenét hallgatok.

Nikki Flores-t.

2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egész nap ideges, feszült voltam, hisztiztem, káromkodtam, k.u.r.v.a.a.n.y.á.z.t.a.m és hasonlók.
2013. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Egész nap ideges, feszült voltam, hisztiztem, káromkodtam, k.u.r.v.a.a.n.y.á.z.t.a.m és hasonlók.

" - meleg miatt ?

2013. aug. 3. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Eldöntöttem, hogy semmit se csinálok. Jól haladok benne :)
2019. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!