Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy telt az első napotok a...

Hogy telt az első napotok a suliban?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 21:38
 1/3 anonim válasza:
42%
nekem elég jó volt 3 új tanűr full kezdők a TIBI BÁCSIT megakarják szivatni + egész órán Tibi bácsiztunk XD az az új tornatanár.
2012. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól. Évnyitó, 3 osztályfőnöki. Kellemes témák, pl ballagási ruha, szalagavató, táncok. Kedden és csütörtökön 2-2 órám van, fél 1től 2ig, szóval idáig minden oké. :)

18l

2012. szept. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmm...hát elösször féltem tőle,mert most kezdtem a 9.-et,és az új osztályomba egy embert se ismertem(max.látásból),de aztán kiderült a suli elött,hogy az egyik évfolyamtársam is az osztályomba fog járni.Vele tudok beszélgetni,meg rendesek a többiek is,viszont még igazán új barátaim nem lettek...
2012. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!