Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák akinek nem sikerült a...

Anyukák akinek nem sikerült a gyes után visszamenni dolgozni, hogy telt a napotok?

Figyelt kérdés
A párotok dolgozott a gyermek pedig oviban és ti mit csináltatok a kényszerpihenő alatt ?
2012. jún. 26. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
elkezdtem nyelvet tanulni (olasz) tanárnál, aztán ráálltam az angolra mert azt már beszélem 20 éve de mostmár gondoltam szerzek róla papírt is. másfél évig voltam így otthon kényszerpihenőn amikor kiderült jön a 3. gyerek, és ezzel egyidőben állást is kaptam......jól összejött,nem?
2012. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyes alatt voltam otthon kényszerpihenőn, míg a fiam bölcsiben. A volt munkahelyemen a felgyűlt szabijaimat, a végkielégítésemet (úgy egyeztünk meg, hogy kvázi állásidőt fizetnek erre az időre), illetve a felmondási időmet töltöttem. Mivel a diplomámhoz hiányzott a nyelvvizsgám, én is nyelvet tanultam.

Egyébként pedig halála untam magam, alig bírtam kivárni, hogy hétvége legyen, s emberek között legyek (mert persze hétköznap senki sem ért rá). Visszagondolva, a sok-sok unatkozás mellett két dolog volt a pozitív az egész idő alatt: nem este 5-kor tudtam csak elhozni a fiam a bölcsiből, mint most munka mellett, s miénk volt az egész délután, mert délelőttönként el tudtam intézni minden házimunkát, illetve mindig ragyogott a lakás, nem úgy mint most (jön a kistesó, s napi 8 óra munka után már a hátam közepére sem kívánom a takarítást, meg ebben a dög melegben a vasalást.)

2012. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!