Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek normálisak?

Szerintetek ezek normálisak?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy ide tartozik, de ahova tartozik túlságon elfogultak emberek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__4673669..

a kérdést én tettem fel most komolyan, szerintetek normális hogy ezek szerint fontosabb egy állat élete mint egy emberé? egy érvet nem tudtak felsorolni, csak azt mondták el milliószor hogy nem szeretem az állatokat ( pedig igen csak van realitásom) meg azt hpgy akaszam fel magam...


2013. aug. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Az "Állatvédelem" és hasonló helyeken, főleg itt gyk szinten csak lelkileg sérült embereket találhatsz, akik nem tudnak másokban bízni, ezért mániákusan elkezdenek egy másik élőlényt védeni, aki nem pofázik vissza nekik. Pedig ha tudnák, hogy néha a macskák mekkora fąszok tudnak lenni. :D De én ezért is szeretem őket, meg viszont hülye lennék halni értük, természetesen.
2013. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
jajj de kétségbe vagy esve hogy nem akarnak egyetérteni veled:D ez aranyos.
2013. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehol nem látom, hogy azt írták volna, fontosabb egy állat élete az emberekénél. Az meg normális, hogy óvni akarjuk a gyengébbeket, hiszen tőlünk függenek, ki vannak nekünk szolgáltatva. Konkrét példádra nézve az a tűzoltó képzett, fel tudta mérni, mekkora a veszély, kockázatos-e visszamenni egy kisállatért. Én magam is igyekeznék megtalálni a kutyámat, mielőtt kirohanok az égő házból..
2013. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, normálisak.

De te nagyon küzdesz azért, hogy találj egy olyan közösséget, akik utálják az állatokat...biztosan fogsz találni, remélem jól fogod magad ott érezni.

Az én kérdésem meg az, hogy fontosabb egy állat élete, mint egy emberé? Attól függ, milyen emberé...ha választani kellene, hogy egy jellemtelen, érzéketlen szaralakért menjek be a tűzbe, aki tahókián nevelkedett, szocializálatlan környezetben, ahol ütötték verték az állatokat, vagy egy kiscicáért, egyértelműen a cicát választanám.

2013. aug. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na látod ez bosszant a legjobban, íz írásomból mindenki azt vette le, hogy utálom az állatokat :(
2013. aug. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!