Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy az én csak a...

Lehetséges hogy az én csak a bosszú miatt létezem?

Figyelt kérdés

Régen túl gatlasos felénk srac voltam ebből kifolyólag nem is volt baatnom. 2012 óta járok a szorongás miatt pszichológushoz és pszichiaterhez.

Velük elértem azt hogy ne foglalkozzak annyit azokkal akik nekem keresztbe tettek vagy megalaztak.

A szorongást elég jól legyoztem, felénk sem vagyok mar, sőt egyre kevésbé erzelgos.


Viszont van nehány ember aki kihasznált, megalázott, belém rúgott átvert és ezeket kis időre el tudom felejteni de megis úgy érzem elégtételt kell rajtuk vennem.


Amúgy sosem voltam igazán boldog, apám mar kicsikoromban kikerült külföldre dolgozni alig láttam, anyám meg óvott mindentől, illetve ő tulerzelgos is volt mindig is, így mostanság szinte depis.

Baatnom sosem volt, ha kerestem nem volt ha nem kerestem akkor sem volt.

Randijaim voltak, de a végen mégsem lett kapcsolat. Így azt sem tudom mi az a szerelem.

Én úgy érzem nekem nem is lesz párom és nem is leszek igazán boldog sosem, viszont a bosszú úgy érzem egy eletcel lehet számomra.

Más ezen kívül úgysem nagyon lehet szerintem, így lehetséges h erre kellene koncentralnom teljes erőbedobással? A bosszú az egyetlen eletcelom?


Amúgy az erzelmeim egyre kevésbé tudom most mar kimutatni.



2013. aug. 4. 20:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22/F
2013. aug. 4. 20:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Elbaszott egy forma lehetsz.
2013. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Érzelmi terápiára van szükséged.


Aki nem éli meg a dühét és a keserűségét az kellemes érzelmekben sem részesül és marad a harag és a gyűlölet.


Ha bosszút állsz még nem biztos hogy meg is éled az elfojtott érzelmeidet, ezért inkább hagyd ezt a 4 fal között végzett terápiára.


Ha érdekel bővebben írj privit.

2013. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod tovább, akkor egy idő után eltompulnak az érzelmeid, nem lesz lelkiismeret furdalásod, magyarul szocihopatává válhatsz. És félő, hogy kárt teszel olyan emberekben, akik neked rosszat tettek.


A bosszú nem old meg semmit, légy te az okosabb!! Alapszabály, hogy a múltból csak jó dolgora szabad emlékezni, a rosszakat el kell felejteni.


Egyébként remélem, hogy nem szedsz semmilyen gyógyszert! Az a legrosszabb!


Találj magadnak hobbit, elfoglaltságot, költözz új helyre. Próbálj mindent máshogy látni, mert ha így folytatod tovább, annak nagyon-nagyon rossz vége lesz. Ezt tapasztalatból mondom, amit leírtam, egy sorozatgyilkosról tudok, aki olyan volt mint te, csak teljesen eltompította az érzéseit és kész.


Ne legyél ilyen! Segíts akinek tudsz, te legyél az intelligens! A tudás egyfajta hatalom!

2013. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Olyan bosszút akarok, ami hasonló volt amit velem tettek. Nekem az tökéletes lesz ha látom őket szenvedni, kiszolgáltatottak legyenek, és konyorogjenek :)

Amúgy szedek citapramot a szorongás miatt.

2013. aug. 4. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Citapram? Anyám is szedte, 1-2 hónapig abbahagyta, és egyszer csak epilepsziás rohamot kapott. :) Pedig teljesen egészséges, és soha nem volt epilepsziás, még rohama sem volt soha.


A gyógyszeripar ebből él, és ezt senki sem fogja fel. Ezek a gyógyszerek nem olyanok, hogy bármikor abbahagyhatod. Ha egyszer elkezded, akkor folyamatosan kelleni fog, és képtelen leszel nélkülük élni. Bemész a pszichiáterhez, 5 perc után az első mondata az, hogy milyen gyógyszer(eke)t ír most fel neked.


Az USA-ban virágzik ez az iparág. Az ilyen neurotikus gyógyszerek rosszabbak, mint a drogok. És mindenki rá van szokva. Ha elkezded és pár évig szeded, utána a legtöbbtől nem fogsz tudni megszabadulni.


Én nekem is anno felírtak gyógyszert, de dobtam is ki a kukába. Én magamtól gyógyultam ki a szorongásból, mert van akaratom. Nekem sikerült.

2013. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyébként szeretnek egy szerető feleséget akivel mindent meg lehet beszélni, aki oda van értem és én is érte, szeretnek két nagyon szép gyereket, egy szép hazát és egy jó autót. Szeretnem ha meg tudnék adni nekik mindent, ha sokat velük tudnék lenni, én úgy mint apám velem.

Viszont úgy érzem ezek csakis álmok maradnak. Úgy érzem ez egy elérhetetlen szép álom, és nekem csakis annyi öröm maradhat hogy blassam szenvedni azokat akik nekem ártottak....

2013. aug. 4. 21:33
 8/12 A kérdező kommentje:
Más gyógyszert is szedtem megis Kepes voltam abbahagyni pár hónap után. Ezt is sikerülni fog. Amúgy nem szeret a doki gyógyszert írni fel, de mondta h ez egyfajta mankó. Amúgy azt mondta ha nem akarnám szedni akkor nem írja fel. Egyáltalán nem erőszakos h szedjem ezt meg azt.
2013. aug. 4. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:

gyógyszeren kívül vlot még valami ami segített a szorongásban?

kellett valami gyakorlatokat csinálni?


bosszúra én nem pazarolnám az időmet, valami durva kib@aszás azzal akire haragszol úgy is törvény ellenes lenne utána meg te idegeskedhetsz megint, másik meg hogy lehet neki se teljes az élete szenved más problémáktól

2013. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam különböző helyzeteket teremteni h legyozzem a felelmeim és a szorongasom.


Amúgy meg akkor csak úgy hagyjam hogy ezt műveltek velem, nyeljem le csak úgy, oroljem magam azzal h bosszút akarom mégsem teszem úgy hogy azoknak az illetoknek a nagy része éli

Szépen boldogan a kis életet? A minimum h megtapasztalja azt amit én, azt kell visszakapniuk...

2013. aug. 4. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!