Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak vele?

Szerintetek mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap megtudtam, hogy az egyik barátom, aki nagyon közel áll hozzám, áskálódik ellenem, és kitalál rólam hazugságokat. Utána persze jó pofizik az arcomba. Egyébként egy r*banc. A kocsmában szedi össze magának a pasikat, nagy részükkel el is vonul ( az exemmel is megcsinálta ezt)mindenki szeme láttára. Én vittem bele abba a baráti társaságba amiben most van (a sajátomba)ott is utálja mindenki a szarkavarásai és a viselkedése miatt. Nekem köszönheti, hogy összeismerkedett rengeteg, nagyon jó emberrel.Szóval nem tudom miért csinálja ezt velem. És már nem ez az első eset, hogy csalódok benne. De olyan majom vagyok, hogy újra és újra megbízok benne. De most meg akarom leckéztetni. Nagyon. Hogy azért tanuljon egy kis tiszteletet. Mit gondoltok mit csináljak vele? Valami olyat akarok vele csinálni, amit egy ideig nem felejt el.

2013. jún. 28. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Hát ismerős sztori. Szerintem hagy a sz*rba. Ne írj neki ne foglalkozz vele. Ne beszélgess vele. Mintha nem is lenne. Én mondjuk azt csinálnám , hogy megmondanám neki, hogy ilyet egy barátnő ne tesz és kész. Amúgy megkérdezhetem, hogy hány éves? Ha meg akarod leckéztetni akkor jól kell csinálni:D
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 vagyok. De úgy akarom elintézni,hogy szépen lassan vegye észre, hogy valami nem oké
2013. jún. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!