Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Négyen vagyunk barátnők, de...

Négyen vagyunk barátnők, de az egyikőnk nagyon bunkó mostanában. Nagyon elegünk van belőle. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

az van h mindig van közöttünk egy olyan lány aki szeret beszólogatni másoknak,jól öltözködik és jó fej.

-az a lány aki bunkó másolni akarja azt a lányt aki jó fej meg szeret beszólogatni másoknak...

-ugyanolyan ruhát akar vele venni

-eddig soha nem szólt be másoknak most meg mindenkinek beszól

-ugyanabba a fiúba szerelmes mint ő és néha az orra alá dörgöli h szemezett vele amikor közben nem is vele szemezett

-kibeszél minket a hátunk mögött

-kiközösíti az egyikőnket

-féltékenykedik

-nagyképüsködik

nem beszélhetjük meg vele mert akkor neki áll feljebb( ne értsétek félre).



2013. júl. 25. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne barátkozzatok vele, vagy ha jobb a lelketeknek, akkor beszéljetek vele.
2013. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A leírás alapján rivalizál azzal, akit "másol", és nagyon gyerekes.

Márpedig kommunikáció, megbeszélés nélkül nem lehet megoldani egy ilyen gondot, nem bunkón, nem támadólag kell fellépni vele, ha ez a "nekem áll feljebb" dolog jön, az azt jelenti, hogy védekező állást vett fel, tehát támadásnak vette a kritikát. Nem mindegy hogyan tálaljátok neki, mi a baj.


De ha ennyire gáz, akkor ne lógjatok vele. Olyan emberrel nem barátság a barátság, akivel nem lehet megbeszélni alapvető problémákat.

2013. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már kiírtad egyszer nemrég, csak akkor még nyíltan vállaltad, hogy te vagy az, akit "másol" ez a lány. Ott kaptál a fejedre, hogy mennyire hülye vagy és veled van a gond, nem vele. Látom most úgy próbálod beállítani a dolgot, hogy ne ugyan ezt a véleményt kapd :)
2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3. Kommentelönél a pont , a véleményem ugyan az. Csúnyán beégtél ismét.
2013. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem ezt csak úgy oldhatjátok meg ha beszélte vele... jah és kétlem h a kettő ugyanaz a kérdező..
2013. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan az az igénytelen írásstílus, fogalmazás, pontokra szedés... bizony ő az.
2013. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az előzö vagyok nem mrt irtam neki privátoto és nem is az a neve, és ő kedvesebb..
2013. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
folytsátok meg
2013. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
am de én nem ugyanaz a kérdező vagyok hanem a barátnője..de azért köszi :D
2013. júl. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!