Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a hülyék kapják a...

Miért a hülyék kapják a legjobb csajokat?

Figyelt kérdés
Van egy pár jó csaj amelyik tetszik nekem és beszéd közben kiderül hogy van pasijuk és megnéztem facen és egy retardált ronda barom volt mindegyiknek én szebb vagyok mint az , :P istenem hogy van most ez?
2013. aug. 4. 23:45
 1/5 anonim válasza:
100%
"Miért a hülyék kapják a legjobb csajokat?" itt nem konkrétan egy lányról beszélsz, hanem csak általánosságban, akkor mit akarsz? És bocs, de a kérdés lenéző stílusa alapján te is csak egy egoista bunkó lehetsz... amúgy pszichológiailag egyes lányoknak azért jönnek be ezek a bunkók, mert sajnos ez lett a férfiideál, ez ellen nem lehet nagyon tenni, mert hülyék mindig voltak, vannak és lesznek
2013. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod egy képről hogy hülye-e az illető. Mellesleg valószínűleg, kedvesebb , szerényebb illetőkről van szó mint te.

Lehet hogy benned van a hiba , ezen nem gondolkodtál még?

2013. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 miau99 ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a szép, lehet, hogy szerinted te nézel ki jobban, de nyilván a lányoknak a másik fiú tetszik.

És a kép alapján honnan veszed, hogy retardált barmok?

És a csajokat akár ronda, akár szép nem lehet csak úgy kapni, azt nem osztogatják a piacon. Attól, hogy hogy lehet, hogy te vagy a férfi ideál, és van egy jó megjelenésed nem kaphatod meg úgy a csajokat. Gondolom a pasijuk tett valamit azért, hogy a lányok beleszeressenek.

2013. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Tudom hogy régi kérdés, de attól még válaszolok : A kérdező egy egoista köcsög. Minden lánynak más fiúk tetszenek. Nem tudom miért, de nekem a ,,hülhülyegyerekek'' jönnek be! :D Nem a mostani népszerű barmok, akik általában még rasszisták is! Hanem a kedves kis ostobák! :)
2015. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
,,hülyegyerekek '' * A teló kiborít!! :D
2015. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!