Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem idegesít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít hogy a barátainkból általában mű májer lesz és mindig el happolják a legjobb csajokat és a csajok általában velük járnak nem pedig rockerrel nem azt mondom hogy mindenki járjon rockerrel?

Figyelt kérdés
Mert most attól hogy fel van zselézve a haja attól király lesz,meg a cigányok :( Rühellem őket és ugyan ilyenek :(
2011. ápr. 7. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Megoldás: keress rocker csajokat. Nagyrészük nem a legszebb, viszont átmenet nincs, ha egy rocker csaj szép, akkor sokáig fogod keresni az állad:D
2011. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

attól hogy rocker vagy nemkell fekete polóba járnod, igénytelenül kinézned és 2méteres hajjal rendelkezned...énis hallgatok slipknottól kezdve avenged sevenfoldig mindent, és feltudok öltözni normálisan, van pénzem fodrászra, sőt néha még kiis mosom a hajamból az élősködőket. többmint kétéve van barátnőm akire kb az összes haverom csorgatja a nyálát. És attól hogy ezeket leírtam azt azér jegyezd meg hogy nem a külső minden..

a csajoknak fontos a belső: bőrülés, klíma, 8 légzsák, ülésfűtés stb...:)

2011. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsen hosszú hajam meg nem öltözök úgy mint1 tróger én is nagyon szerettem a SlipKnoT-ot :D de nem tudom hogy hol találhatnék ilyen lányokat (rocker)
2011. ápr. 7. 20:56
 4/8 szamóca. ***** válasza:

nem tudom az ember hoyg nem tudja hoyg hol találhat rockereket. ez annyira... hát koncerten, kocsmában. most pesten tudok neked írni helyeket, de a saját környékeden találj te:D

másrészt nekem mondjuk a rockerekkel semmi bajom, de az ilyen mentalitással mint a tiéd annál inkább... ne irigykedj, csinálj úgy, hoyg neked is jusson.

2011. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rocker, és imádnivaló, nagyon szép barátnőm van. Na, akkor lehet mégsem a világban a hiba? :)
2011. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te figyelj már, egyáltalán minek kell neked olyan csaj akinek nem tetszenek a rockerek? Alapból elég hülyén néz ki egy vérbeli rockersrác mellett egy kikent-kifent, tűsarkús plázapcsa, már megbocsáss. Keress rocker/metalos/goth csajt, hidd el, köztük sokkal belevalóbb nőcik vannak.
2011. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és: www.rockerek.hu

előző voltam

20L

2011. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utálom a rockot .. de imádom az ilyen punk rocker goth csajokat .. mára kinézetük is észvesztő


Egy rapper :P

2011. ápr. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!