Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológi alapjaihoz melyik...

Pszichológi alapjaihoz melyik a legjobb könyv?

Figyelt kérdés
Szeretném elsősorban magamat megérteni, másodsorban a környezetemet...érdekel a személyiség részei, megnyílvánulásai, tudatalatti...Átfogóan szeretnék nekikezdeni, de ne taglalja túl, majd én rákeresem a részletekre, amik jobban érdekelnek
2013. aug. 4. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a nagy szar Atkinsont ajánlom. Ha már nem kell semmire, virágot préselni tökéletes lesz, de az is biztos, hogy semmilyen könyvespolcba nem fog beleférni.
2013. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alaque ***** válasza:

Feldmár András: Tudatállapotok szivárványa


A szerző által a kilencvenes évek elején a debreceni egyetem hallgatóinak tartott előadássorozatát tartalmazza. Feldmár pszichológiához való hozzáállása sok mindenben szembemegy a "fővonallal", ám bizonyos berkeken belül világszerte rendkívüli megbecsülésnek örvend - emellett igen szórakoztatóan és szemléletesen adja elő az elképzeléseit. A pszichológia iránt érdeklődők mellett az önmegismerést, önmegvalósítást keresőknek is melegen ajánlott olvasmány.


Ha gondolod, interneten ingyenesen is hozzáférhető, bár én személy szerint nem szeretek képernyőről olvasni.


[link]

2013. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az Atkinson nem jó! Legealábbis szerintem nem oylanokra vagy kíváncsi, mint ami abban van. Az nem az önismeretről meg lélekről meg ilyenekről szól, tele van hülye ezeréves állatkísérletekkel, meg hogy milyen receptorok vannak a szemben, amikkel a színeket látjuk, meg mit tudom én...
2013. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kalap szar az Atkinson, de előbb forgassa át, mert kiindulásnak tényleg jó.
2013. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!