Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Barátkoznátok egy nem...

Fiúk! Barátkoznátok egy nem túl dekoratív lánnyal?

Figyelt kérdés

Most nem arról van szó, hogy összejönnétek-e vele mert ott nyilván szempont, hogy tetsszen a másik, de leírhatjátok, hogy mik azok a tulajdonságok amik kizárják a kapcsolatot.


Tudom, hogy a barátságnál nem az a lényeg, hogy minél impozánsabb legyen valaki, de azt vettem észre, hogy az attraktívabb lányok körül több a fiú barát. Nem hinném, hogy az összesnek az a célja, hogy magához édesgesse. Ha szép a lány, de nem jöttök ki akkor is barátkoztok vele? Fontos, hogy az a lánybarát mutatós legyen? Ti hogyan barátkoztok lányokkal?


Tudom, hogy a szépség szubjektív, de mindenki a saját "elvárásait" ...(?) nem, nem tudom, nem jut eszembe jobb szó, de értitek mit akarok mondani...nézze. :)



2013. aug. 5. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hinném, hogy az összesnek az a célja, hogy magához édesgesse."


Ebből is látszik, hogy milyen naiv vagy. A fiúk alap helyzetben nem barátkoznak csak úgy. Azért gyűlnek a szép lányok körül, mert reménykednek, hogy közelebb tudnak kerülni hozzá idővel. Sokaknak csak szex szempontjából célja ez, de van aki komolyabbat akarna.

A barátság csak látszat az esetek nagy részében. Ilyen az élet.

2013. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A barátomnak van egy lány haverja, évek óta, tényleg már vagy 7 éve, dolgoztak, buliztak együtt. Sose volt köztük semmi, tudnám, hisz elmondta volna. A lány hiába szép, magasabb pár centivel mint a barátom, tehát nincs több. Szóval nem csak arra kellenek a lányok minden esetben...
2013. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Nem ártana felcsapnod egy értelmező kéziszótárt és meglesned a "legtöbb esetben" kifejezés értelmezését.


Illetve én barátságokról beszélek, nem haverságról. Egy haverság sosem komoly kötelék.


Amúgy az elég szomorú, ha benned az tartja a lelket, hogy a barátod csak azért nem csal meg, mert az a lány pár centivel magasabb :D

2013. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátkoznék. Nekem nem számít, mennyire dekoratív egy lány, ha csak a barátom. A barátaim kinézete, neme sose érdekelt, a különbség annyi, hogy sokkal jobban vigyázok a lány barátaimra, ha esetleg beléjük kötnek.


Ami nekem fontos egy barátban, az az hogy jól kijöjjek vele, lehessen vele beszélgetni, és legyen őszinte. Az se érdekel, ha teljesen máshogy gondolkozunk, ha tulajdonképpen mindenről más a véleménye. Ha alkalmas kultúrált vitákra, akkor nagyon szívesen "vitatkozok" vele.


Ami kizár egy kapcsolatot: Ha számomra nem attraktív a lány, nem illik hozzám a személyisége, és teljesen máshogy gondolkodik a lány, akkor bukta. :)

2013. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, ez az evidens, de nem gondolnám, hogy mindenkinek ez a célja. Nem hiszem el, hogy két ellenkező nemű nem akarna barátkozni mindenféle hátsószándék nélkül. Én csak azon gondolkoztam, hogy az embereknek már egy barátságnál is szempont-e a külső. Olyan lánybarátot választanak, akit tetszetősnek tartanak vagy el sem gondolkoznak ezen? Nem szégyenlik esetleg vagy...vagy, nem tudom?
2013. aug. 5. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy mondás, miszerint madarat tolláról, embert barátjáról. Alapvetően félreérthetik a közeledésedet, és azt hihetik, hogy le akarsz akasztani valakit, pedig nem lennék meglepve, ha csak egyszerűen egy társaságot keresnél te is. A lányok legtöbbje rögtön arra gondol, hogy biztosan dugni akar, azért "nyomul" valaki, pedig ez messze nem biztos. Lehet, hogy csak jól szeretné érezni magát, és ezt viszont is simán el tudom képzelni.
2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Én is csak olyan lányokkal barátkozok, akik valamennyire azért néznek ki valahogy. Fogalmam sincs miért van ez, de beismerem. Pedig nincs hátsó szándékom...
2013. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!