Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon komoly és boldog párkapcsolatom egy értékes belsővel rendelkező lánnyal. Mi a teendő, ha egy csinos dekoratív alkatú nő elkezd rám nyomulni? Hogy tudnám lerázni?

Figyelt kérdés

A páromat nagyon szeretem és nincs szívem, hogy félrelépjek mert nem érdemli meg hogy bármilyen nővel megcsaljam.

Ő nagyon jò hozzám több szeretetet kaptam tőle a fél év kapcsolat alatt mint a gonosz kíméletlen szüleimtől. Mit tanácsoltok mit tegyek ha a boldog kapcsolatom alatt egy másik nő ki akarna kezdeni velem? Eddig még nem fordult elő, és nagyon remélem nem fog. Én 31/F a párom 33/N.


Másrészt tudom más nő nem fog adni sok szeretetet a testi örömökön kívül.


2013. júl. 20. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne csald meg semmiképp!

Annyira kevés manapság az értékes nő, örülj, hogy az egyik pont veled van, ne űzd el.. Másrészről a megcsalás a legundorítóbb dolog amit ember tehet.

2013. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tehát nincs is semmi "veszély", de máris pánikolsz? :O

Csak gondold végig, milyen fontos neked a párod. Hogy megbántanád, ha félrelépnél. Hogy azért a pillanatnyi élvezetért cserébe elveszítenéd örökre azt a nőt, akit szerettél, és ő is szeretett, és talán együtt is megöregedhettetek volna. Hogy talán soha nem találsz hozzá hasonlót, akivel ilyen jól kijöttök, s ennyire szeretitek egymást. Ha végiggondolod, rájössz, hogy nem éri meg megcsalni őt!

2013. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a másik csajnak, aki nyomul, hogy komoly kapcsolatod van, és nem fogod megcsalni :) Ilyen egyszerű. Kerüld a kontaktust, kerülöd a kísértést is :)
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Fogod, és megmondod a dekoratív hölgynek, hogy köszönöd szépen a kedvességét, de boldog párkapcsolatban élsz, én nem kívánsz benne félre lépni.
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Am, volt egy pasim, akinek még az elején megmondtam, hogy engem nem lehet megcsalni, ha valaha megteszi, azonnal szakítok vele, hiába vagyok belé szerelmes.

Együtt voltunk másfél évig, aztán megtörtént a megcsalás. Tudtam, éreztem, de Ő sem tudta eltitkolni. Azonnal szakítottam Vele.

Azóta sem heverte ki (néha nagy ritkán találkozom Vele az utcán), hogy pillanatnyi hülyesége miatt elveszített. Azóta is szingli, és néha könyörög, menjek vissza hozzá.

Én azóta mással vagyok (3 éve), és boldog vagyok :)


28 éves

2013. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de van egy párom, akit nagyon szeretek és aki nagyon fontos nekem, rajta kívül nem akarok más nőt, ne próbálkozz nálam tovább, keress valaki mást."


Ennyi. Ez olyan bonyolult?

2013. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig lesz szebb, izgalmasabb, újabb, érdekesebb.... a kérdés csak az, hogy értékesebb-e...


Egyébként, én már "vén fejjel", magabiztosan azt szoktam csinálni, hogy elflörtölgetek, bezsebelem a bókokat, és a KAPCSOLATOMBAN kamatoztatom azt a plusz energiát, amit az újdonság nyújt. :) De ehhez biztosnak kell lenni önmagamban, tudni, hogy nem fogok elcsábulni. Ha bizonytalan vagy, akkor inkább zárd rövidre. :)

2013. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!