Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A hosszú fekete hajú csinos...

A hosszú fekete hajú csinos dekoratív lányok miért ennyire flegmák, bunkók, lenézőek és előítéletesek?

Figyelt kérdés

Életem során ebből a kategóriából kedves, szeretetteljeset még nem láttam.


A metrón egy ilyen szólt be nekem: "állj már arrébb te nyomorék!"

Nem is egyszer és csak a fent leírt kategória.


2013. aug. 3. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Magyarországon általában kétféle nőnek van fekete haja. Az egyik csoport neve c betűvel kezdődik, őket biztos nem kell bemutatni. Az övék természetes fekete az esetek többségében. A másik rész az eredetileg szőke, de haját feketére festő plázap***csa.


Természetesen tisztelet a kivételnek, a maradék 0,0001%-nak. Valószínűleg nem velük találkozol a metrón, hanem a fent említett két típus valamelyikével. Tőlük meg mit vársz...

2013. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
haha kivétel vagyok fehér a bőröm és fekete a hajam... viszont nem plázap*csavagyok csak imádom a feketét (:
2013. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az egyik csoport neve c betűvel kezdődik, őket biztos nem kell bemutatni."


Hogy egy klasszikust idézzek: "C mint Corvin" :)

2013. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első, ez marhaság. én is feketére festem, eredetileg sötétbarna, szóval nem nyert az ideológiád. s még cigány sem vagyok.
2014. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!