Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok is úgy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is úgy működik, hogy akkor lájkoljátok egy srác képét, ha bejön nektek vagy jó haverotok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy buta kérdés, csak kíváncsi vagyok.
2013. júl. 20. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Fiuknal is igy van? :) Amugy en nem nagyon lajkolgatok kepeket. Ha egy srac lajkolja a kepem es nekem tetszik, akkor en is viszonzom. :)
2013. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerik, de bejön nekik, akkor is csak az elvetemült lányok fogják lájkolni, mert az szinte azt jelenti, hogy tálcán kínálják fel magukat. Egy okos lány ilyet nem tesz. Ha jóban van a sráccal, ismeri is, akkor mindkét esetben lájkolhatja a képeit. Rengeteg ronda srác van, aki jópofa képet tesz ki és jön rá 20 like. Az más kérdés, hogy én is azt veszem észre, hogy igazán sok lájk csak helyes, partyface, világ közepe pasik megosztásaira, képeire jön. Sajnos.
2013. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én akkor lájkolok egy képet, ha maga a kép tetszik amit kirakott és nem feltétlenül azért mert bejön.
2013. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam nem
2013. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem. Van h szimplán szimpatikus a srác és párszor beszélgettünk. Vagy ha egyszerűen tetszik a kép,szép a háttér,vagy esetleg egy különleges helyen volt,akkor azt lájkolom. De általában azokét szoktam,akik bejönnek.

20/L

2013. júl. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Durva, hogy milyen világban élünk, én már kb azért nem lájkolom be a fiúk képét, hogy nehogy azt higgyék, hogy bejönnek nekem.

2013. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam likolni képeket, Ha bejön valaki akkor is elöszőr megvárom, hogy előbb ő likoljon és csak utána :)
2013. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!