Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mikor fog rájönni...

Szerintetek mikor fog rájönni egy 18 éves lány arra, hogy vele van a baj?

Figyelt kérdés

Nem csinál semmit, egész nap csak napozik, nem szeret tanulni. Bulizni meg vásárolni szeret csak. Nincs célja az életben. Azt mondja, hogy az a vágya, hogy a férfiak fejét elcsavarja a szépségével és jól kihasználja őket. Nincs egy igaz barátja sem, csak a testvérére és az anyjára számíthat. A társaságát nem nagyon keresik, de úgy gondolja, hogy nem vele van a baj. A fiúkkal csak szórakozgat, azt mondja, hogy csicska mind, ő az "igazira" (Gazdag, jóképű, hűséges, stb) vár. Ő büszkeségnek tartja, hogy egész nap nem csinál semmit, csak napozik meg szolizik, szerinte a munka kizárólag a férfi dolga.

Szerintetek ez a kora miatt van? Változhat még?



2013. aug. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen soha nem fog megváltozni, messzire kerülendő az ilyen ember, legyen az férfi, vagy nő.
2013. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen sajnos sokan ebbe a korba elszállnak maguktól és csak a buli számít meg a henyélés és a munkára véletlenül sem gondolnak meg a jövőjüket is úgy képzelik el hogy a pénz magától jön és abból elvannak.

Férfiak közt is vannak ilyenek sajnos.

De voltam egyszer egy szakképzésen és találkoztam ott olyan emberekkel is többnyire fiúk lányok akik régen is ilyenek voltak,. buliztak nem tanultak, nem dolgoztak csak pihentek és buliztak és amikor kikerültek az életbe és rájöttek hogy kellene dolgozni vagy szakmát tanulni akkor koppantak hogy itt változtatni kellene a hozzá állásukon. Van akinek ilyenkor fog benőni a feje lágya ha már dolgozásra kényszerülnek.

Egyik kolléganőm is egy szőke nagyon jó csaj régi képein egy lusta plázacicának néztem, de most már egy határozott érett nőszemély lett belőle, akinek vannak céljai, szeret dolgozni, és szépen építi fel az életét.

Talán van esély arra hogy az a csaj is változni fog, szerintem 1-2 év és már más lesz.

2013. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem a kora miatt van, és nem fog magától csak úgy megváltozni, az fix.

Egyrészt a nevelése is el lett szúrva, ha ennyire nincs semmi életcélja. Másrészt még hagyják is. Gondolom az alapjelleme is ilyen sunyi kis dög, sajnos van ilyen.

Majd rájön, mikor jól pofára ejtik. Addig mondhatja neki akárki, akárhogy, hogy az élet nem egészen olyan. Ha pedig mégis talál ilyen pasast magának, aki fejőstehénnek érzi magát, akkor éljenek boldogan, megérdemlik egymást.

2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy igazad lesz. Mert sajnos ez a lány otthon is kibírhatatlan. Az anyjával is úgy beszél, mint a kutyával, a reggelit mai napig ágyba kapja. De természetesen az édesanyja foggal-körömmel védi, szinte már-már igazat ad neki. A testvére meg bíztatja, hogy igaza van, legyenek is ilyen "nagyratörő" álmai. Próbálja a "jó" (!!!) útra terelni: menjen ki Németországba táncosnőnek a suli után, mert ott majd jól megszedheti magát.

Ezekkel a dolgokkal nem értek egyet, de hát ők tudják....csak gondoltam megkérdezem olyanok véleményét, akik pártatlanok az ügyben.

Ja, köszönöm a válaszokat :) További szép estét!

2013. aug. 7. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, leszámítva, hogy csúnyán beszél az anyukájával. Sokszor az ilyen nőknek bejön az élet, és szerencséjük van. Lásd Sarka Kata meg pár dögös nőt, pl. Andy Vajna párja, nem jut eszembe most a neve.

Szóval aki férfifej elcsavaró típus, tud flörtölni, ért hozzá, és még szép, szexis is, az úgyis megtalálja a párját, aki gazdag, eltartja, valószínűleg teljesül majd ez a vágya.

2013. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Remélem egyszer találkozik egy magamfajtával, és pofára esik. :)

Öröm az ilyen hercegnőket felébreszteni.

2013. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, de ahhoz azért igen szép külső kell, meg olyan stílus is szerintem, bár kitudja...lehet bejön neki az élet tényleg. Viszont szerintem boldogságot és szerelmet nem lehet pénzen venni. Vagy én vagyok túl romantikus? :D
2013. aug. 7. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha nem épp szépségversenyre való, akkor nyilván csak beképzelt.
2013. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy túl romantikus, majd egyszer kétszer (ötször-hatszor) jól kihasználják és meggondolja magát a hercegnő :D
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
És te honnan ismered ezt a lányt ilyen jól? Milyen jól ismered, hogy ilyen jól tudod hogy milyen kapcsoltban van az anyukájával?
2013. aug. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!