Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak, hogy lehet megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak, hogy lehet megtalálni, vagy rájönni öltözködésből hogy melyik lány visszahúzodobb, nem bulizós tipus? Hanem inkább otthon ülős tipus, vagy a barátnőivel van?

Figyelt kérdés

Ilyen lányt keresnék, ha tudnám hogy kellene.

Esetleg itt van ilyen vagy ismertek ilyen lányt Komárom-Esztergom megyéből?

16/F


2012. okt. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés egy becsapós dolog.

Én pl visszahúzódó vagyok,de szeretek bulizni.:D

Öltözködésben pedig előnyben részesítem a garbós felsőket,nem szeretem ami kivágott.Nem igazán hordok magas sarkú cipőket,miniszoknyából is azt szeretem ami kicsit hosszabb,nem szeretem ha ki van mindenem.

Tehát nem vagyok kihívó,a visszafogottabb csinosabb darabokat szeretem.

2012. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól mondja, visszafogottabb, lazább ruhákban járnak, semmi kivágott, vagy magassarkú, nekik fontosabb a kényelem :)
2012. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Változó. Miniszoknyát szeretem, szabadok benne a lábaim és nem meleg. Farmert nem hordok, rám tapad azt nem szeretem. Szexi dögös cuccok a gyengéim, szeretek nőiesen öltözködni, viszont néha jó kicsit leereszteni pizsi alsóban és férfi pólóban flangálni itthon. Elégé visszafogott módon élek, nem szeretek bulizni így, hogy alkoholizálásról meg kavarásról szól a dolog. Gólyabálba viszont elmentem egy hosszú tűzvörös ruciban, egy grammnyi smink nélkül.


Beszéd, stílus, mozgás, sokkal árulkodóbb, mint az öltözködés. Viszont nagyon félre lehet ismerni az embereket. Van aki csak a jót mutatja pár hónapig, van aki meg egyből megmutatja a rossz és jó oldalát is. Kitalálhatod melyik kerül ki győztesként.


21/N

2012. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Marha fontos infóként leírom, hogy a körmeim szintén tűzvörösek. Egy szép/csúnya ládika rejthet aranyat és szart is és legtöbbször mindkettőt.
2012. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem vagyok egy bulizós/igyuk le magunkat a sárga földig lány,sőt nem is voltam még nagyon ilyenekbe. Magamból meg néhány barátomból kiindulva : semmi magassarkú, max ünneplőhöz, sportcipő, farmer, kényelmes(nem túl szűk, én spec szeretem moderáltan kitenni amim van, a garbótol megfulladok)póló. Esetleg az hogy nem vasalja a haját állandóan, hanem hagyja ahogy van, esetleg kevésbé színes ruhák. De a legjobb ha ismerkedsz, ha annyira visszahúzódóak, akkor az életbe nem fognak kezdeményezni , sok sikert remélem segítettem
2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!