Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet rájönni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet rájönni, hogy egy lány a belsőtöket szereti, és nem csak a külsőre izgul? Hogy lehet úgy megismerni egy lányt, hogy ne a külsődre bukjon?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok lány próbálkozott nálam, pedig nem is ismert meg igazán, kezdem azt hinni, hogy csak a külsőm miatt tapadnak rám.

Most nincs barátnőm, de szeretnék majd, csak már nem tudom, hogy mit akarnak tőlem.



2013. jan. 5. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nincs olyan lány, aki belső alapján képes lenne beleszeretni vkibe. Mind külső alapján döntenek.
2013. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Patrik24 ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy ha a külsőd nem indítaná be őket akkor lehetne akármilyen belsőd, az senkit sem érdekelne. Téged is a külső fog meg egy lányban, aztán ismered csak meg.
2013. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam anno, csak lányban. Ha beszélgetsz velük sokat, 1-2 randi, akkor ki fog derülni melyik az, akinek csak a külsőd miatt kellesz és valójában semmi közös bennetek.
2013. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Téged is a külső fog meg egy lányban, aztán ismered csak meg."


Ez nem igaz, semmi értelme nem lenne akkor ilyet kérdeznem.


" Én ugyanilyen voltam anno, csak lányban. Ha beszélgetsz velük sokat, 1-2 randi, akkor ki fog derülni melyik az, akinek csak a külsőd miatt kellesz és valójában semmi közös bennetek."


Volt már olyan hogy többször is találkoztunk és beszélgettünk, mire kinyögte hogy nálam akar aludni. Később tudtam meg, hogy ugyanígy feküdt le még 2 másik sráccal. Persze én elküldtem.

2013. jan. 5. 12:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam neked azt, hogy kiderül hamar. Az a lány, aki rádkönyörgi magát, már az elején.. szerinted?:D Komolyat ne várj!:)
2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem már többször volt olyan hogy külsőre jól nézett ki és mégis amiatt zúgtam bele ahogy viselkedett :)

Meg olyan is volt hogy l az egyik iskolámban volt egy srác aki kicsit más volt mint a többiek. Kinézetre nem volt jóképű szegény srác Oda ültem mellé és kiderült hogy nagyon jó fej meg tök aranyos. Csak volt egy sajátos stílusa amit mások nem igazán bIrtak. Èn egy évig voltam ott. A srác nagyon jó haverom lett. Engem mimdenki azzal csesztetett hogy a srác a pasid? Tudjuk ám hogy jártok! stb. Nagyon zavart engem meg őt is ez a dolog..de sztem jól kijöttünk sokat nevettünk meg tanulásba riválisok voltunk. Azóta találkoztam több ilyen emberrel is hál az égnek. Azóta bővült az ismeretségi köröm. :)

2013. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biztos jól nézel ki.

Randizz velük amelyikkel szeretnél és ha lesz olyan aki nem csak amiatt kedvel mert helyes vagy akkor adhatsz neki egy esélyt. ;) vagy nem tudom te mit szeretnél igazàból

2013. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én belső alapján szerettem bele nemrég egy srácba aki nem az esetem úgyhogy létezik ilyen lány csak ritka :)
2013. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Patrik24 ***** válasza:
"Ez nem igaz, semmi értelme nem lenne akkor ilyet kérdeznem. " Kérdező ezt egész egyszerűen nem hiszem el. Ha ott lenne egy minden szempontból megfelelő lány belsőre, de a külseje nagyon visszataszító lenne, kétlem hogy belemennél a kapcsolatba vele.
2013. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Ezért is írtam neked azt, hogy kiderül hamar. Az a lány, aki rádkönyörgi magát, már az elején.. szerinted?:D Komolyat ne várj!:)"


Akkor gondolom azt kell csinálni, mint a kislányok. Se puszi se szex, ha mellettem marad, akkor szeret.


"Kérdező ezt egész egyszerűen nem hiszem el. Ha ott lenne egy minden szempontból megfelelő lány belsőre, de a külseje nagyon visszataszító lenne, kétlem hogy belemennél a kapcsolatba vele."


Attól függ mi a visszataszító. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem számít a külső, mert fizikai lények vagyunk. Én csak azt mondom, hogy ha lenne egy bombázó külsejű de közepesen értelmes, és lenne egy szuperjó belsővel egy közepes kinézetű lány, akkor az utóbbit választanám. Sőt, azt vettem észre, hogy azok lányok, akik nekem belsőre bejönnek, arra sokan külsőre azt mondják, hogy csúnya. Tudom hogy ezt úgyse hiszi el senki mert én se hiszem el másokról, mikor ezt mondják, mert sok iylennel tlaálkoztam már, aki hazudozik hogy neki ígyúgy a belső. De nekem tényleg ez van.

2013. jan. 5. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!