Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A vonzó, szép tini lányoknak...

A vonzó, szép tini lányoknak már mindnek van pasija, akinek nincs az meg nagyon válogatós. Jól látom?

Figyelt kérdés
Amúgy nekem sok olyan lány is bejön, aki másnak lehet nem, nekem elég például,ha nem igénytelenül kövér a lány és arcra elmegy, ennek elég sok lány megfelel, mégis úgy tapasztalom, hogy az ilyen lányok vagy nagyon válogatósak és én nem vagyok nekik elég külsőre vagy nem érdeklem őket, míg a másik csoportjuk ezeknek a lányoknak már párkapcsolatban él. Hol van egy cukiság, akivel végigszeretgethetnénk egymást egész nyáron? *-* Facebookon is csak olyan lányoknak tetszem folyton, akik messze élnek tőlem vagy nekem nem jönnek be fura mód.

2013. jún. 19. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
szomorú... és mi lenne ha elmennél melozni leglaább haszonsan töltenéd a nyarat :)
2013. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meanwhile in Somalia...
2013. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jól látod, de nemcsak ebben az életkorban van így
2013. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól látod :D én pedig a nagyon válogatós kategóriába tartozok.
2013. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jol látod. Lemaradtál.
2013. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rosszul látod! A randivonal tele van gyönyörű félénk lányokkal, de az országban ezerszer több is van belőlük!

Lehet hogy egynémelyik válogatós, de az náluk csak azt takarja hogy nem akarnak minden farokvezérelt gyökérrel szóba állni.


A magyar lányok gyönyörűek! Vannak köztük átlagos szépségűnek tűnő de mégis csodaszép pofival rendelkező csajok is. Úgy értem olyanok akik nem a klasszikus hanem a különleges szépséget képviselik.

30F

2013. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én ismerek vagy 15 lányt aki elég szép és teljesen normális, még sincs pasija és nem is olyan nagyon válogatósak.
2013. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... Én nem vagyok egos, de szerintem én nem vagyok csúnya. Már bepróbálkozott pár fiú, akik tényleg kedvesek és aranyosak, nem azért utasítottam el őket, mert nem megfelelőek, csak mert... mert... nem tetszettek, nem "nyertek meg". Nem vagyok válogatós, a külső pl. egyáltalán nem számít, de elég nehezen tudnak lenyűgözni és kőkeményen kell harcolni értem. Aki pedig nem bírja, úgy járt... Várok az igazira. :)

Szóval én nem azért utasítok vissza pár embert, mert válogatós vagyok, hanem mert én egyszerűen egy olyan lány vagyok, aki nem ugrik a srác nyakába 3 mondat után. Szeretek mindenkit megismerni és picit mélyebben belelátni a gondolkozásába... Megérteni, hogy ő mit érez és egy hullámhosszra kapcsolódni vele.


Biztos vannak még ilyen lányok, amúgy meg az utcán szólítgasd le bátran a lányokat, próbálkozz csak, majdcsak eljön egyszer az igazi! :) HAJRÁ!

2013. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 vagyok, pest megyei :) irj ha gondolod :)
2013. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!