Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Embeer. Látom még valaha? :D

Embeer. Látom még valaha? :D

Figyelt kérdés
Haver. Asszem szerelmees vagyok, amit tőlem nem sokszor hallani. :D:D Nos a téma az, hogy olyan csajt láttam a Budapesti valamelyik Spar™ ban, hogy olyat még sose.. :D A gond az, hogy szerény jómagam egri, tehát a távolság elválaszt minket. A távolság nem is nagyon érdekelne, mert Pestre megyek majd egyetemre ( igaz még csak 14 vagyok ), nekem csak az az akadály, hogy FOGGALMAM sincs arra, hogy ki az a csaj, egyáltalán pesti-e, sőt még a szeme színére sem emlékszem (am sztem kék volt:D) Szval, egy gyönyörű csajjal van dolgunk :D. Kinézete: (kék szem), szőke haj, ami rövid. és 18 alatt van. Amiért ennyire érdekel engem a csaj az az, hogy ku***ra nézett engem, és persze én is őt.. :D És ha van egyetlen, ismétlem EGYETLEN mód arra, hogy megtaláljam, akkor én azt megteszem, csak mondjatok rá módot ://. NAGYON megköszönném :)

2013. jún. 28. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem csubakka volt?
2013. jún. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt biztos ide akartad,nem valamelyik kis barátodnak a facebookon?:D
2013. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1:Budapesten van pár spar

2:Azért mert nézet az nem jelent semmit

3:Még csak 14 vagy

4:Nem vagyok a haverod

2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem... Pff. Egyszer meglátod, nevét sem tudod és Szerelem... Pff.
2013. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
menny vissza és kérd el a biztonsági kamera felvételét.Nem hiszem hogy találkozol vele többet.De ha rendszeresen ott vásárol akkor lehet rá esély.Csak nem biztos hogy te akkor ott leszel amikor ő.Menj el ugyan úgy aznap jövő7en,hátha mindig akkor megy.
2013. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és mit érek egy felvétellel? xd
2013. jún. 28. 18:30
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

miért kell betűket többször írni? ez menő?


embeer - ember


szerelmees- szerelmes


foggalmam - foggalmam


attól, mert csak 14 vagy még nem muszáj hülyének is lenni


Ha pedig annyira nézett, miért nem mentél oda?

2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
látod még én is elbszom, annyira felhúztál XD
2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a felvételböl ki kell vágni egy pillanat képet róla azt felteszed valahova hogy ki ismeri.
2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerelmes... azt se tudod mit jelent az, te kis kölyök :D De azért jót nevettem :D
2013. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!