Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15 éves fiú vagyok és van...

15 éves fiú vagyok és van 2,5cm-es szakállam és holnap megyek randira leborotváljam? Ciki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én utálom a borostát meg a szakállat is. De lehet a csajnak épp az tetszik, ha már elmegy veled randizni
2013. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illik leborotválni, aztán majd ha összejöttök úgy is kiderül szereti-e a borostát, szakállat.
2013. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a csajt semmit nem tudok róla még a nevét se. Vakrandi
2013. aug. 8. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki. Még 15 évesen nem az igazi szakáll, és olyan, mintha idősebbnek szeretnél látszani. De kis szőrszálakkal nevetségesnek tűnsz.
2013. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ess neki,ha nem akarod,hogy azt bámulja! Sok sikert!:)
2013. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, nem ciki, mert ilyen vagy. Ha csak keresed az utad és igazából neked sem tetszik magadon annyira, akkor meg leszedheted.
2013. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 8. 21:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Borotválkozz meg. A fityegő szőrszálak nem néznek ki jól, csak akkor növeszd meg újra, ha már az egész arcodon lesz, addig a rendszeres borotválkozást ajánlom.

A pár mm-es borosta jól néz ki, férfias, de csak ha az egész arcodon van. (Vagy van, akinek jó pl a bajúsz, de nekik is csak akkor, ha dús. Egyébként szerintem ma már nem divatos.)

2013. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
En nem szeretem a szort, se arcon,se mashol,de valakinek meg pont azert van oda. Szerintem ha a lany elmegy veled randizni, akkor szimpatikus vagy neki, a szakallal egyutt. Hajra!
2013. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. aug. 8. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!